فهرست
وضعیت مبهم ثاقبی: انتقام از نوع ملوانان؟
وضعیت مبهم ثاقبی: انتقام از نوع ملوانان؟

وضعیت مبهم ثاقبی: انتقام از نوع ملوانان؟

آی‌اسپورت- شاهین ثاقبی بازیکن فصل گذشته تراکتور پس از پایان خدمتش به ملوان برگشت. بازیکنی که با توجه به نظامی بودن ملوان انتقالش به تراکتور جنجال زیادی به راه انداخته بود و ملوانی‌ها از اینکه حق استفاده از بازیکن سرباز تیم‌های پایه خود را نداشتند به شدت گلایه داشتند. با این وجود ثاقبی پس از ابراز علاقه تراکتور ترجیح داد دو سال دوران سربازی خود را در تبریز پشت سر بگذارد. او حالا پس از پایان خدمت و با وجود اینکه قلعه نویی علاقه شدیدی به او دارد نتوانست رضایت مدیران ملوان را جلب کند. موضوعی که با توجه به سقوط ملوان به دسته یک به نظر بیشتر یک تسویه حساب با بازیکنی است که دو سال گذشته دست ملوان را خالی گذاشت. ثاقبی این روزها با تمام تلاشی که برای دریافت رضایت‌نامه از خود نشان داد مجبور است در تمرینات ملوان حضور پیدا کند. با این شرایط اگر انزلی‌چی‌ها از موضع خود کوتاه نیایند یکی از مهره‌های خوب لیگ برتر که شانس حضور در تیم ملی را دارد باید فصل آینده را در لیگ یک سپری کند.کدخبر:9412
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-23 14:11:37
نظر دهید

۵ نظر
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۴
یعنی خاک تو سرتون با این سوادتون. تصفیه حساب؟!!!!!!! شما هنوز امتحان دیکته کلاس پنجمتونم نمیتونید نمره بالای 10 بگیرید بعد مقاله مینویسید؟
ملوانی
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۱۴
ثاقبی و پور رحمت الله مثل سرباز شریفی بر خلاف قانون و دستور صریح نظام وظیفه با توجه به روابط پشت پرده تراکتور به این تیم رفتند . در فصلی که تراکتور سازی تیمش رو با بیش از بیست بازیکن سرباز بسته بود ملوان حتی از بازیکن های پایه خودش که دو سال هم قرارداد داشتند محروم شد و دستش هم به جایی نرسید .
حالا هم اصلا بحث انتقال نیست بحث نیاز ملوان به بازیکنیه که شاید اگر در ملوان حضور داشتند ملوان سقوط نمی کرد .
اما طنز ماجرا اینجاست که شما که تو بحث انتقال امتیاز نفت به ملوان این همه دم از حق و حقوق می زدید حالا برای ملوان حق استفاده از بازیکن خودش رو قائل نیستید همونطور که دو سال قبل وقتی تراکتوری ها بازیکن های ما رو دزیدند سکوت کردید
مهرداد
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۲
ملوان بی شعور
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۹
ملوانی گیردسته سه
a
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۱۳
بازیکن خودش نخواد تو ملوان بازی کنه کیو باید ببینه؟! بدبختا ببینین باهاش چیکار کردین رفت تراکتور!! حقتونه کلا منحل بشین!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر