فهرست
سخنی با خوانندگان؛ چقدر از آی‌اسپورت‌ راضی هستید؟
سخنی با خوانندگان؛ چقدر از آی‌اسپورت‌ راضی هستید؟

سخنی با خوانندگان؛ چقدر از آی‌اسپورت‌ راضی هستید؟

آی‌اسپورت‌ ـ وب سایت آی‌اسپورت‌ سی امین روز فعالیت رسمی خود را پشت سر گذاشت. این وب سایت که  جانشین بخش فارسی سایت پربیننده گل در ایران شده است، به سرعت مورد توجه علاقمندان به فوتبال قرار گرفته و در همان ماه اول بازدیدکنندگان فراوانی را به سمت خود کشیده است. در یک ماه اول آغاز به کار آی‌اسپورت‌ این وب سایت از سوی 25هزارنفر مورد بازدید قرار گرفته است که این  میانگین روزانه عددی بسیار امیدوارکننده برای ماست.
آی‌اسپورت‌ یک صفحه جذاب و قابل بازدید هم در فیسبوک دارد که به سرعت در جذب بیننده پیش رفته است. صفحه ای که از هفتم فرودین افتتاح شده و تا به امروز نزدیک به 5هزار عضو گرفته است. صفحه فیسبوک آی‌اسپورت‌ را می‌ توانید در این آدرس ببینید و لایک کنید با این توضیح که محتوای این صفحه کمی متفاوت با خود وب سایت است.
آی‌اسپورت‌ در طراحی خود بخش های متفاوتی را پیش بینی کرده که مهمترین آنها ویدئوها و عکس آنلاین هستند که مهمترین های حوزه خود را پوشش می‌ دهند و حتی الامکان در حال آپدیت شدن هستند.
به آی‌اسپورت‌ بپیوندید و آن را به دوستان خود توصیه کنید. وب سایت ما در حال حاضر بهترین منبع اخبار خارجی است و البته به سرعت در بخش فوتبال ایرانی هم شما با اخبار و تحلیل های خود به اندازه کافی سورپرایز خواهد کرد.
     
آی اسپورت
2014-04-15 13:07:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر