فهرست
میلان به دنبال اشلی کول و اوبی میکل
میلان به دنبال اشلی کول و اوبی میکل

میلان به دنبال اشلی کول و اوبی میکل

آی اسپورت - باشگاه آث میلان قصد دارد برای فصل آینده دو بازیکن محبوب تیم چلسی، جان اوبی میکل و اشلی کول را به خدمت بگیرد.

قرارداد کول در انتهای این فصل به پایان می رسد و آینده ی این بازیکن با توجه به حضور سزار آزیپیلیکوئتا در ترکیب چلسی نامطمئن است.

گفته می شود خوسه مورینیو سرمربی چلسی نسبت به تمدید قرارداد با کول علاقه مند است اما رومن آبراموویچ قصد دارد گزینه هایی را در قرار داد جدید کول بگنجاند.

پس از برد 0-1 میلان برابر کاتانیا کلارنس سیدورف از برنامه هایش برای تقویت خط دفاعی میلان گفت:«ترجیح می دادم بازیکنانی مثل کافو و سرجینیو را در اختیارداشتم ولی آن ها بازنشسته شده اند.»

«بونرا تعادل خوبی به خط دفاع تیم ما داده است در حالی که کوین کنستانت یک هافبک است و امانوئلسن لحظاتی در دوران بازیگری در دفاع بازی کرده است. ما یک دفاع چپ واقعی در تیممان نداریم.»

میکل نیز بازیکن بزرگی است اما انتقال تابستانی این بازیکن به میلان در گرو این است که آیا میلان می تواند عادل رامی و ترابت را به صورت دائمی به خدمت بگیرد یا خیر.

چلسی و میلان در سال های اخیر روابط خوبی با هم داشته اند و آخرین انتقال موفقیت امیز بین دو باشگه انتقال اسین به میلان در پنجره ی نقل و انتقالات زمستانی ژانویه بوده است.

     
آی اسپورت
2014-04-15 13:04:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر