فهرست
مرور تمام اتفاقات بین لیگ پانزدهم تا شانزدهم: سلام المپیک، خداحافظ کاپیتان نکو
مرور تمام اتفاقات بین لیگ پانزدهم تا شانزدهم: سلام المپیک، خداحافظ کاپیتان نکو

مرور تمام اتفاقات بین لیگ پانزدهم تا شانزدهم: سلام المپیک، خداحافظ کاپیتان نکو

آی‌اسپورت- از 24 اردیبهشت تا 48 ساعت دیگر. در این هفتاد و دو روزی که لیگ برتر تعطیل شده بود، چه اتفاقاتی در فوتبال رخ داد؟ از ماجراهای نقل‌وانتقالاتی که بگذریم، رویدادهای تلخ و شیرین زیادی داشتیم. کاوه یک روز به پرسپولیس می‌رفت و روز بعد به استقلال. کنعانی با پرسپولیس قهر کرد تا آبی‌پوش شود. برانکو وحید امیری را از علیمنصور قاپید. طارمی رفت و برگشت. امید ابراهیمی هم رفت و برگشت. ولی شهباززاده و رضاییان رفتند‏، بدون بازگشتی. در این سال حسین کعبی هم بالاخره بعد از گله‌هایش در برنامه نود صاحب تیمی لیگ یکی شد. کریس‌رونالدو با پرتغال قهرمان یورو شد. والیببال ایران بعد از 52 به المپیک رسید.
مهم‌ترین اتفاقات این هفتاد و دو روز را مرور می‌کنیم.


 
 خداحافظی با آسیا
تا نهم خرداد، لیگ قبل برای دو تیم ادامه داشت. استقلال و ذوب‌آهن در فینال جام حذفی به مصاف هم رفتند که ذوب‌آهن قهرمان شد. با این ناکامی، مظلومی از استقلال اخراج شد. استقلال هم وارد مرحله پلی‌آف آسیا شد.

 
خداحافظی استقلال با یارهای قدیمی
بچه‌غول بعد از هشت‌سال از استقلال رفت. آرش برهانی هم بعد از نه سال رفت. برهانی، رحمتی را آنفالو کرد و در مصاحبه‌اش بیان کرد که چطور با بازیکنان 33 ساله همچنان قرارداد سه ساله می‌بندند.

 
خیانت به استقلال
صحبت‌های پرویز مظلومی در برنامه نود در رابطه با خیانت به استقلال، تا هفته‌ها سوژه تیتر یک رسانه‌ها را تغذیه کرده بود.
 

استقبال 3 هزارنفری از علیمنصور
در اولین جلسه تمرینی استقلال که بیست‌وهشتم خردادماه برگزار شد، سه هزار آبی‌پوش به استقبال منصوریان رفتند.
 

خداحافظی با کاپیتان نکو
بیست‌وششم تیرماه 95 روز خداحافظی نکونام با فوتبال بود. کاپیتان دیگر هیچ‌وقت به زمین فوتبال برنمی‌گردد. شاید به زودی او را روی نیمکت تیم ملی ببینیم.

 
دستگیری کاپیتان تیم ملی
اشکان دژآگه بازی‌های یورو را در کافه دوستش دنبال می‌کرد. اعلام شد او در حین رانندگی و بازگشت به خانه، به دلیل مصرف مشروبات الکلی، بازداشت شد.
 

جنگ کی‌روش و برانکو
کی‌روش قصد داشت بازیکنان تیم ملی را در کنار خودش بدنسازی کند. ولی برانکو آن‌ها را به ایفمارک برد تا نبرد کی‌روش و برانکو علنی شود. دعوایی که پای علی کریمی را هم به ماجرا باز کرد و کریمی به حمایت از برانکو پرداخت تا شاهد اولین مصاحبه کی‌روش و کریمی علیه هم باشیم.
 

سکوهای آزادی
بعد از سال‌ها طبقه دوم آزادی بالاخره رنگ سکو به خود دید. حالا آمار دقیقی از گنجایش ورزشگاه آزادی وجود دارد؛ 78هزار صندلی.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-07-23 15:16:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر