فهرست
استتوس: خداحافظ و موفق نباشید آقای ویلیامز!
استتوس: خداحافظ و موفق نباشید آقای ویلیامز!

استتوس: خداحافظ و موفق نباشید آقای ویلیامز!

آی اسپورت- اواسط هفته پیش رو، بعد از قضاوت مسابقه دوستانه تاتنهام و یوونتوس در استرالیا، بنجامین ویلیامز از دنیای داوری خداحافظی خواهد کرد. این داور از هفته‌ها قبل تصمیم جدی‌اش برای خداحافظی با مستطیل سبز را گرفته و دیگر در زمین فوتبال دیده نخواهد شد. همه علاقه‌مندان به فوتبال در ایران، به خوبی با بنجامین ویلیامز آشنایی دارند. داوری که در آخرین دقایق نیمه‌اول مسابقه ایران و عراق در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌ها، تصمیم به اخراج مهرداد پولادی از زمین گرفت. او در حالی که کارت زرد اول مهرداد را فراموش کرده بود، با تصمیمی که بیشتر شبیه یک اشتباه نابخشودنی بود، دومین کارت زرد را به مدافع تیم ملی نشان داد تا برتری ایران را به خطر بیاندازد و مسیر عراق را برای صعود به مرحله بعد هموار کند. عصبانیت کارلوس کی‌روش از این داور بعد از سوت پایان نیمه اول، یکی از فراموش‌نشدنی‌ترین قاب‌های تاریخ تیم ملی است. وقتی که سرمربی پرتغالی درست مثل همه ایرانی‌ها، متعجب و مبهوت به داور استرالیایی خیره شده بود و کریم انصاری فرد اجازه نمی‌داد کی‌روش همان کاری را با این داور بکند که همه ایرانی‌ها می‌خواستند. ویلیامز را در استرالیا به عنوان داور مغروری می‌شناسند که رفتار خوبی با بازیکنان ندارد اما معمولا به صحنه‌ها نزدیک است و قضاوت‌های نسبتا خوبی را تجربه کرده است. برای ایرانی‌هایی که آرزوی بزرگ‌شان با سوتِ او تباه شده، خوب بودن یا نبودن ویلیامز در دنیای داوری اهمیتی ندارد. او تا همیشه در ایران به عنوان یک داور خطاکار به ذهن سپرده خواهد شد. یک قاضی بی‌رحم که خوشبختانه دیگر هیچوقت در مسیر تیم ملی قرار نخواهد گرفت. خداحافظ و موفق نباشید آقای ویلیامز!  


کدخبر:9405
  ۸  
آی اسپورت
2016-07-23 15:09:38
نظر دهید

۸ نظر
Alireza
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۱۴
چی الکی هنوز داریم کشش میدین. چرا نمیگید ااقای پولادی اشتباه کرد..کسی که کارت داره نباید بی احتیاطی کنه. مقصر فقط خود شخص پولادی بود.
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۸
اقا علیرضا میشه بگی اشتباه پولادی چی بود؟!دوباره صحنه رو ببین.باید به بازیکن عراق کارت میداد منتها اشتباه کرد و جالب اینه که نمیدونست پولادی کارت داره وگرنه محال بود بخاطر اون صحنه بهش کارت بده.اول کارت داد بعد کع داشت میرفت بازیکنان عراق گفتن کارت داشته قبلا.در ضمن نیمه دوم هم به راحتی میتونست یه بازیکن عراقو اخراج کنه اما نکرد.اما مطمئنم که داور خوبی بود و سهوا اشتباه کرد.
من فقط با جمله موفق نباشید این مقاله یکم مشکل دارم.بقیش عالی بود
حمیدرضا
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۳
بروبه سلامت اشتباهی که داشت بزرگتر از بعضی اشتباهات داورهای مغرور داخلی خودمون نبوده که سرنوشت قهرمانی رو عوض کردن…مثل فغانی ، خسروی،جهانبازی و… می بینید این لیست تموم شدنی نیست چون هرسال با یه سوت تأثیرگذار در سرنوشت قهرمانی مواجه بودیم
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۹
بازیکن ملی ما نباید اون اشتباه بچه گانه رو انجام میداد
جواد
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۱۹
مقالتون واقعا شرم آوره. وقتی یک نویسنده (به ادعای خودشون حرفه ای) در وبسایت نفرین می کنه بچه های احساساتی هم صدهزار نفره میریزن صفحه اون بدبختو و آبروریزی می کنند. چقدر بد اخلاق، تاسف انگیز و ناراحت کننده اید شما. یعنی تو این چند سال یکی از مهمترین اتفاقات زندگی شما همین بازی بود که براش سالگرد هم می گیرید؟ واقعا متاسفم براتون و برا اونهایی که به فرمان شما میریزن صفحات اون بیچاره رو بمباران کثافات خودشون می کنند. شرمتان باد
برزو 4&9
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۶
متاسفانه در این رسانه ای که دارید اخلاقیات رو رعایت نمیکنید و من چند بار با خودم گفتم دیگه به سایت شما مراجعه نکنم و برم کاپ یا ورزش 3 اما هر بار منصرف شدم و اتفاقا هر بار پشیمون تر! پولادی اگه آدم بود به خاطر قولی که داده بود بعد از جام ملت ها میومد ایران و به سازمان نظام وظیفه میرفت تکلیفشو روشن میکرد نه که بزنه زیر قولش و برگرده قطر.
فغانی و ترکی
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۳
داوریش عالی بود امیدوارم در تمام مراحل زندگیش موفق باشه
آریا
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۴
فقط یادتون باشه داور بازی ازبکستان و کره هم farewell بگین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر