فهرست
سورپرایز کی روش برای الاتحاد / انصاری فرد و لک بازی می کنند
سورپرایز کی روش برای الاتحاد / انصاری فرد و لک بازی می کنند

سورپرایز کی روش برای الاتحاد / انصاری فرد و لک بازی می کنند

آی اسپورت -  حامد لک و کریم انصاری فرد دو ملی پوش تراکتورسازی  در دو قدمی اردوی تیم ملی  و سفر به آفریقای جنوبی تغییر مسیر دادند  و به تنهایی به عربستان رفتند تا در بازی حساس تیم شان مقابل الاتحاد عربستان در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا حاضر باشند.

شاید در نگاه اول اینگونه به نظر برسد که تونی اولیویرا با چشم پوشی ز این دو بازیکن اصلی اش روی آنها حسابی نمی کند و به خاطر دوری از تیم این دو بازیکن را در ترکیب امروز تیمش قرار نمی دهد اما  تراکتورسازی بعد از بازی با استقلال در تهران فقط یک جلسه ریکاوری کرده و یک تمرین سبک در عربستان انجام داده است که مشخص می شود انصاری فرد و لک چیزی از دست نداده اند.
از طرفی اگر مسائل تاکتیکی و هماهنگی در میان باشد  لک به عنوان دروازه بان  نیازی به تمرین نداشته و کریم انصاری فرد هم مهره ای نیست که بشود به راحتی از آن چشم پوشی کرد.همچنین باید این نکته را در نظر داشت که در این مقطع از فصل هیچ تیمی در بین مسابقاتش تمرین سنگین و کامل انجام  نمی دهد  و مساله دوری از آمادگی هم برای این دو ملی پوش تراکتورسازی مطرح نیست.
در مورد کریم انصاری فرد هم این نکته جالب است که    حالا الاتحادی ها  حتما با خبر اضافه شدن او به تیمش سورپرایز خواهند شد.شاید قبل از این  الاتحادی ها به خاطر غیبت ستاره بازی رفت خوشحال بودند اما کی روش با تغییر تصمیمش آنها را هم غافلگیر کرد.
     
آی اسپورت
2014-04-15 13:05:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر