فهرست
کابوس منصوریان در هفته اول: صدهزار + 3 غایب
کابوس منصوریان در هفته اول: صدهزار + 3 غایب

کابوس منصوریان در هفته اول: صدهزار + 3 غایب

آی اسپورت – خبرهای تلخ منصوریان برای هفته اول، تمام نشدنی هستند. سرمربی جدید استقلال که در فصل نقل و انتقالات ستاره‌های زیادی به تیمش اضافه کرد، انتظارش را نداشت در همان هفته ابتدایی برای چیدن ترکیب 11 نفره به مشکل بخورد. مهدی رحمتی فصل پیش محروم شده بود و تلاش مسئولان استقلال برای بخشیدن او راه به جایی نبرد. کنعانی‌زادگان فعلا بخاطر شکایت رسمی پرسپولیس اجازه بازی ندارد و رابسون برزیلی دیگر مدافع تیم هم نتوانسته ITC بگیرد.

غیب رحمتی در دو هفته ابتدایی لیگ قطعی است، رابسون شانس بسیار ضعیفی برای بازی کردن دارد و کنعانی‌زادگان هم بعید است بتواند مشکلش با پرسپولیس را حل کند. کادرفنی استقلال هنوز از رسیدن حسینی به بازی هفته اول با نفت هم مطمئن نیستند. با این شرایط، منصوریان چاره‌ای جز استفاده از حاج‌محمدی یا باقری در کنار مگویان نخواهد داشت. حاج‌محمدی بر خلاف باقری، مدافع میانی تخصصی است اما عملکرد ضعیف فصل گذشته او، احتمالا باعث می‌شود منصوریان ریسک بازی دادن به او را نپذیرد و باقری را به پست مدافع میانی منتقل کند.

در کنار غیاب رحمتی، کنعانی‌زادگان و رابسون، منصوریان در بازی هفته اول تماشاگران تیمش را هم در اختیار ندارد. تماشاگرانی که قرار بود این فصل با تیم‌شان آشتی کنند و دوباره به ورزشگاه بیایند. غیبت دست جمعی 100 هزار تماشاگر و 3 بازیکن اصلی، فعلا هیجان منصوریان برای شروع کارش روی نیمکت استقلال را به اضطرابی بزرگ تبدیل کرده است.


کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-23 16:47:22
نظر دهید
۵ نظر
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۴
کابوس منصوریان و سایت اى اسپورت
کلا استقلال تو عمرش ١٠٠ هزار تماشا چى داشته تو رو قران؟
آرش
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۵۳
نویسنده جان میدونم سایتتون چهار نعل اس اسی هستش ولی دروغ تو روز روشن رو بیخیال شو

صد هزار نفر ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟

اون هم واسه اس اس

اس اسی ها تا حالا تو عمرشون صد هزار نفر ندیدند
78هزار تکرار کن
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
شما هم که نوشتید 100هزار بشکنید این توهم صدهزاریو
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۵۶
بعید میدونم استقلال برنده از میدون بیاد بیرون
-
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۳۶
استقلال سولاخه… بیشترین تماشاچی که داشته هشتادهزارتا بوده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر