فهرست
مسلمان: وقتی پرسپولیس مدیر ندارد، درباره آینده ام چه بگویم؟/ من پولم را ار ذوب گرفتم
مسلمان: وقتی پرسپولیس مدیر ندارد، درباره آینده ام چه بگویم؟/ من پولم را ار ذوب گرفتم

مسلمان: وقتی پرسپولیس مدیر ندارد، درباره آینده ام چه بگویم؟/ من پولم را ار ذوب گرفتم

آی اسپورت- آینده خیلی از بازیکنان پرسپولیس در هاله ای از ابهام قرار دارد. خیلی از آنها نمی دانند فصل بعد همچنان لباس قرمز به تن می کنند یا باید به تیم دیگری بروند.نمونه اش محسن مسلمان که در نقل و انتقالات نیم فصل به پرسپولیس آمد اما حالا شنیده می شود باید به ذوب برگردد و یک سال باقی مانده از قراردادش را در این تیم اصفهانی سپری کند. محسن مسمان درباره آینده اش می گوید:« خودم هم نمی دانم صل بعد در چه تیمی بازی خواهم کرد. من یک سال دیگر با ذوب آهن قرارداد دارم و بازیکن این تیم هستم. اگر باشگاه ذوب آهن به من رضایتنامه ندهد باید به اصفهان برگردم و دوباره برای این تیم بازی کنم. این دیگر برمی گردد به تلاش مسئولان پرسپولیس که آیا می توانند رضایت مرا بگیرند یا نه»

مسلمان درباره اینکه آیا تلاش یا صحبتی برای دریافت رضایتنامه شده یا نه می گوید:« فعلا که تازه فصل تمام شده و وضعیت پرسپولیس هم مشخص نیست. وقتی هنوز نمی دانیم مدیر پرسپولیس چه کسی است و آیا علی پروین می ماند یا نه من هم نمی توانم درباره آینده ام صحبت کنم. آینده دست من نیست و هر چه قسمت باشد برایم پیش می آید»

مسلمان درباره مشکلات مالی پرسپولیس می گوید:« مشکلات مالی که برای بازیکنان وجود داشت اما من پول قراردادم را از ذوب آهن گرفتم و از این نظر مشکلی نداشتم. من به عنوان بازیکن قرضی به پرسپولیس آمده بودم اما قرار شد که پولم را از ذوب آهن بگیرم»

مسلمان یکی از بازیکنان دعوت شده به تیم ملی است. او می گوید:« امیدوارم که با تیم ملی به جام جهانی بروم . همه چیز به سلیقه کروش برمی گردد. انشالله اردوی وبی در افریقای جنوبی داشته باشیم و من هم بتوانم نظر کروش را جلب کنم. اگر به جام هانی بروم که خوشحال می شوم و اگر هم نه که برای تیم ملی دعا می کنم»

امیر اسدی

     
آی اسپورت
2014-04-15 13:37:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر