فهرست
اختصاصی آی اسپورت / رحمتی: روان ترین و زیباترین فوتبال استقلال
اختصاصی آی اسپورت / رحمتی: روان ترین و زیباترین فوتبال استقلال

اختصاصی آی اسپورت / رحمتی: روان ترین و زیباترین فوتبال استقلال

آی اسپورت- مهدی رحمتی، کاپیتان استقلال است و البته از حضور در دو بازی اول تیمش برابر نفت و استقلال خوزستان، محروم. او می گوید اگر بازیکنان بتوانند آنچه در ذهن کادر فنی هست را در زمین پیاده کنند، استقلال روان ترین و زیباترین فوتبال سالهای اخیرش را به نمایش خواهد گذاشت که فوتبال زیبا خود به خودی نتیجه هم به دنبال خواهد داشت.

انتظارات از رحمتی
قبول کنید یک فوتبالیست همیشه نمی تواند روی اوج و در بهترین حالتش باشد. الان بهترین بازیکن دنیا مسی است. آیا مسی همیشه گل می زند و همیشه باعث پیروزی تیمش می شود؟ بهترین گلر دنیا بوفون است. یعنی بوفون هیچوقت گل نمی خورد و همیشه کلین شیت می کند؟ مگر در همین یوروی امسال بوفون توانست جلوی شکست ایتالیا مقابل آلمان را بگیرد؟ پس یک فوتبالیست همیشه نمی تواند در اوج باشد. من هم سعی کردم همیشه برای استقلال خوب باشم و به وظایفم عمل کنم اما گاهی تقدیر چیز دیگری برای آدم رقم می زند.

برخورد هواداران
چه وقتی که هواداران استقلال را حضوری می بینم و چه وقتی آنها در دنیای مجازی برایم کامنت می گذارند همیشه از عملکردم راضی بوده اند و من را مورد لطف قرار داده اند. من اگر کاری هم برای استقلال انجام داده بودم وظیفه ام بوده چون دستمزدم را گرفته ام. نه تنها منتی بر سر هواداران استقلال ندارم بلکه همیشه خودم را ممنون و مدیون آنها می دانم که حتی یک بار هم در فصل گذشته بازیکنان و کادر فنی را مورد بی مهری قرار ندادند چون دیدند که ما تمام زحمت مان را کشیدیم.

کار با منصوریان
منصوریان همیشه پیشکسوت و بزرگتر من بوده و برایش احترام زیادی قایل هستم. من به او همیشه به چشم کاپیتان و بزرگتر نگاه کردم و دوستش داشته ام. این حس الان بیشتر شده و اطمینان دارم که او می تواند در استقلال افتخارات بزرگی را کسب کند چون هم انگیزه و علمش را دارد و هم از خانواده استقلال است.

اختلاف با منصوریان
گروهی که در سالهای گذشته دنبال «زدن» من بودند الان هم همین هدف را دارند. آنها حتی تلاش هایی داشته اند که منصوریان را به من بدبین کنند ولی او به قدری باهوش و با درایت هست که من هیچ نگرانی از این بابت ندارم. دشمنان من می خواهند با چنین فضاسازی هایی تمرکز من را از فوتبال دور کنند و باعث افتم شوند اما مطمئن باشند که تلاش های شان بی فایده است. تا الان هر کاری کرده اند از این به بعد هم ادامه دهند. من به آنها خسته نباشید می گویم چون می دانم ادامه راه شان بن بست است. من مسیر درست خودم را می روم و آنها هم راه خودشان را بروند. اطمینان دارم که هواداران استقلال هم آنقدر باهوش هستند که تحت تاثیر این شایعات قرار نمی گیرند.

استقلال این فصل
در فصل نقل و انتقالات باشگاه توانست عملکرد خوبی داشته باشد و بازیکنان بزرگی جذب کند. با توجه به اتفاقات خوبی که افتاده تنها چالش ما این است که کل تیم بتوانند خواسته های کادر فنی را در زمین پیاده کنند. برایم باعث خوشحالی و افتخار است که در مجموعه فعلی استقلال حضور دارم چون مطمئنم اگر بتوانیم آنچه در ذهن کادر فنی هست را در زمین پیاده کنیم، استقلال روان ترین و زیباترین فوتبال سالهای اخیرش را به نمایش خواهد گذاشت که فوتبال زیبا خود به خودی نتیجه هم به دنبال خواهد داشت. امسال شرایط ما خیلی بهتر شده است. جوان های پارسال تیم ما باتجربه تر شده اند و بازیکنان جدیدی هم در سطح ملی جذب کردیم که این موضوع باعث می شود شرایط خوبی را برای فصل جدید تجربه کنیم. ما در تمرینات نیم فصل خیلی زحمت کشیده ایم و از صبح تا شب درگیر بدنسازی و تمرین بوده ایم. اگر همه چیز همانطور که باید پیش برود روزهای خوبی در انتظار استقلال خواهند بود و ما می توانیم سه ستاره شویم. این را هم بگویم این بدنسازی که امسال انجام دادیم من هیچ وقت در این سطح انجام نداده بودم. حتی در روزهایی که جوان بودم این قدر ندویده بودم ولی انصافا این روزها در رودربایستی این برنامه ها و دستگاه ها مانده ام. امیدارم امسال شرایط به شکلی رقم بخورد که فرم تیم عالی باشد و بتوانیم بازیهای خوبی انجام بدهیم و هواداران را به استادیوم بیاوریم. البته همه این موارد به صبوری مردم و طرفداران استقلال برمی گردد.
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-23 20:38:05
نظر دهید
۳ نظر
رحمتی نماد بازیکن سالاری
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۰۰
استقلالیم ولی میدونم متاسفانه از رحمتی متظاهرتر دوروتر سیاه بازتر پول پرست تر و البته بیشخصیت تر نداریم.
اس اسی
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۱۸
استقلال یرا هر کی بد بوده باشه برا تو یکی که خیلی خوبه....قرارداد چندساله و چند میلیاردی بستی و برا خودت بازیکن و مربی جابجا میکنی و ترکیب تیم رو میچینی و جلو تماشاگرها و دوربینها به استاد و پیشکسوت خودت بی احترامی میکنی و هیچکس هم جرات نداره جلوت واسته. از تو موذی تر خدا نیافریده سید!
-
پنجشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۳۵
عقده طرفدار مسی بودنتو دیدم دیگه ادامه متنتو نخوندم. الان همه میدونن مسی خوب بازی نمی کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر