فهرست
افتتاحیه سرمربی های آبی در تاریخ لیگ برتر/ 1، 2، 4!
افتتاحیه سرمربی های آبی در تاریخ لیگ برتر/ 1، 2، 4!

افتتاحیه سرمربی های آبی در تاریخ لیگ برتر/ 1، 2، 4!

آی اسپورت- علیرضا منصوریان در اولین مرتبه نشستنش روی نیمکت استقلال به عنوان سرمربی باید با نفت در آزادی و بدون حضور تماشاگر دیدار کند. پیش از او 4 مربی استقلال (بدون احتساب زرینچه و ورمزیار که هیچگاه سرمربی ثابت نبوده و با لفظ موقت شناخته می شدند) شامل رولند کخ، صمد مرفاوی، ناصر حجازی و پرویز مظلومی افتتاحیه های شان را برده اند. پورحیدری و قلعه نویی در اولین بازی مساوی کرده اند و فیروز کریمی تنها سرمربی استقلال در تاریخ لیگ برتر است که کارش را با باخت استارت زد.
 
منصور پورحیدری/ برد
اولین حضورش روی نیمکت استقلال در لیگ برتر، اولین بازی آبی ها در تاریخ این رقابت ها بود. استقلال در شیراز به مصاف برق رفت و درنهایت این بازی با وجود داشتن 2 گل، برنده ای نداشت.
 
رولند کخ/ برد
مرد آلمانی در اولین بازی، کاری را انجام داد که استقلال هرگز در تاریخ لیگ برتر انجام نداده بود؛ شکست دادن پاس. استقلال با کخ در ورزشگاه تختی موفق شد 3 بر یک پاس را شکست دهد.
 
امیر قلعه نویی/ مساوی
او هم مثل کخ در اولین بازی برابر پاس قرار گرفت. استقلال با 2 گل از رقیبش عقب افتاد اما درنهایت به بازی برگشت و کار را به تساوی کشید.
 
صمد مرفاوی/ برد
در اولین بازی برابر ذوب آهن قرار گرفت و البته مثل قلعه نویی در آزادی. استقلال مرفاوی به سختی موفق شد 2 بر یک ذوب آهن را شکست بدهد.
 
ناصر حجازی/ برد
افتتاحیه او روی نیمکت استقلال در تاریخ لیگ برتر، بازی با استقلال اهواز در آزادی بود. استقلال حجازی دو بار از مهمانش عقب افتاد اما درنهایت 3 بر 2 برنده شد.
 
فیروز کریمی/ باخت
اولین و آخرین سرمربی استقلال در لیگ برتر که افتتاحیه اش را باخت. استقلال رها شده از شر حجازی، با کریمی در اولین گام با یک گل به پاس همدان در آزادی باخت.
 
پرویز مظلومی/ برد
درست مثل مردی که همیشه دستیارش بود یعنی منصور پورحیدری، اولین سرمربیگری اش را در بیرون تهران جشن گرفت. استقلال او در یادگار امام تبریز موفق شد 3 بر 2 شهرداری تبریز را شکست بدهد.
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-23 18:48:25
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۳
استقلال رها شده از ""شر"" حجازی??!!! خجالت بکشید!
بهراد
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۲۷
ناصر خان رحمت بود نه شر!! یه کم دقت کنین چی می نویسین!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر