فهرست
دلیل تعلل در صدور آی تی سی گولچ؛ پول یا حاج‌صفی؟
دلیل تعلل در صدور آی تی سی گولچ؛ پول یا حاج‌صفی؟

دلیل تعلل در صدور آی تی سی گولچ؛ پول یا حاج‌صفی؟

آی اسپورت- آنتونی گولچ به دلیل نرسیدن ITC فعلاً اجازه بازی برای تیم پرسپولیس را ندارد و این مساله به اینکه باشگاه پرسپولیس پول رضایت‌نامه او را به باشگاه «شریف تیراسپول» پرداخت نکرده است، برمی‌گردد.
مدیربرنامه‌های ایرانی گولچ مدعی است طی امروز یا فردا با پرداخت پول رضایت‌نامه گولچ به باشگاه مولداویایی از سوی پرسپولیسی‌ها، ITC او نیز قبل از آ‌غاز مسابقات لیگ صادر خواهد شد اما مسئولان باشگاه پرسپولیس در این‌ باره پاسخگو نیستند.
گفته می‌شود مبلغ رضایت‌نامه گولچ ۱۰۰ هزار دلار است و پرداخت این مبلغ به صورت یک‌جا برای باشگاه پرسپولیس کار راحتی نیست. ضمن اینکه برانکو در بازی‌های دوستانه از گولچ به‌عنوان بازیکن اصلی استفاده نمی‌کند و این نشان می‌دهد که او فعلاً بازیکن ثابت این مربی نیست و همین مساله مسئولان پرسپولیس را برای پرداخت این مبلغ مردد کرده است. آنها که با کمبود مدافع مواجه هستند ترجیح می‌دهند این مبلغ را برای بازیکنی پرداخت کنند که در ترکیب اصلی قرار بگیرد نه برای یک نیمکت‌نشین.
تعلل در پرداخت مبلغ رضایت نامه گولچ به مسائل مالی ربط دارد یا شایعه نزدیک شدن حاج‌صفی به پرسپولیس و این که لیست این تیم جای خالی ندارد ارتباط پیدا می‌کند؟
کدخبر:9403
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-23 18:55:57
نظر دهید
۵ نظر
طاهری کج و کوله
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۴
حاج صفی که به لنگ شصت دستشم نمیده چه برسه بره واسشون بازی کنه حاج صفی حتی اگه استقلال هم‌ نیاد میره سپاهان ولی شما ببینید این لنگ چقدر ذلیل و حقیره که دست گذاشته رو بازیکنی که تو پستش اصلا احتیاجی به بازیکن نداره احتمالا مثل قضیه کاوه رضایی دوباره باید لنگیا رو قهوه ای کنیم بره پی کارش
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۵۹
یعنی این حاج صفی از اون سیابازای روزگاره لامصب به همه تیما نزدیکه یعنی ای اسپورت هر روز کشف میکنه حاج صفی به یه تیمی نزدیکه فقط مونده خونه به خونه که اونم اگه تلاش کنه نزدیک میشه بسلامتی...
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۹
کامنت اول داره عقده های دربی 82 رو خالی میکنه
منصوریان و کیسه امسال هیچ گوهی نمیشن
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۲۹
حاج صفی داره با اسم پرسپولیس بازارگرمی میکنه. ما الان مدافع وسط میخوایم نه چپ. از وقتی حاج صفی ریده به سر تا پای کیسه و سمندون و با ترتر و زردک ریخته رو هم، میخوان پرسپولیسم بذارن کنار کیسه که سوزششونو کم کنن. تا جایی که یادمه همون اوایل که حاج صفی مطرح شده بود به خبرورزشی گفت پرسپولیسیه تیره اما با زردک قرارداد بلندمدت داشت.
-
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۴۸
احسان پرسپولیسی با پرسپولیس می بنده تا چشم کیسه کشا دربیاد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر