فهرست
کارنامه استقلال در غیاب رحمتی/ گل می خورد و شاید ببرد
کارنامه استقلال در غیاب رحمتی/ گل می خورد و شاید ببرد

کارنامه استقلال در غیاب رحمتی/ گل می خورد و شاید ببرد

آی اسپورت- مهدی رحمتی در مقاطع دوم و سوم حضورش در استقلال، به ندرت دیداری را از دست داده و کسی جز او درون دروازه دیده شده است. دو بازی ابتدایی این فصل اما قصه اش فرق می کند. او محروم است و آبی ها مجبورند از دروازه بان دیگری استفاده کنند. مرور بازیهای انگشت شمار استقلال بدون رحمتی در فصول اخیر نشان می دهد آنها هرگز در کلین شیت کردن، موفق نبوده و به ندرت برنده بازی شده اند. جالب اما این است که هرگاه رحمتی نبوده و حسینی، جایش را گرفته، استقلال برنده شده است.
 
سیاه جامگان
وحید طالب لو درون دروازه استقلال ایستاد و هم گل نخورد و هم گل خورد. ضربه بازیکن مهمان از خط دروازه عبور نکرد ولی کمک داور بازی رای به گل شدن داد. استقلال این بازی را 3 بر یک برد.
 
ملوان
طالب لو بازهم کلین شیت نکرد. دروازه او برابر ملوان در انزلی دو بار گشوده شد. زننده هر دو گل هم جلال رافخایی بود که پیش از آن حتی یک گل هم در لیگ پانزدهم نزده بود. این بازی برنده نداشت.
 
استقلال اهواز
طالب لو و حسرت ادامه دار کلین شیت. دروازه او یک بار باز شد و یک بار دیگر هم به زیبایی باز شد ولی کمک داور، اشتباه قبلی اش را جبران کرد و توپ از خط دروازه عبور کرده ریکانی را گل نگرفت. استقلال بازهم برنده نشد.
 
استقلال خوزستان
بهترین نمایش طالب لو در غیاب رحمتی و حسرت ادامه دار کلین شیت. طالب لو برابر همه ضربات بازیکنان تیم ویسی ایستاد ولی درنهایت روی شوت از راه دور دروازه اش باز شد. این بازی هم برنده نداشت.
 
مس سرچشمه
با مصدومیت رحمتی، هادی زرین ساعد برای 4 دقیقه فرصت بازی کردن پیدا کرد. در این 4 دقیقه هم حمله ای روی دروازه اش انجام نشد و استقلال درنهایت 3 بر یک برنده شد.
 
کاسپین قزوین
اولین بازی رسمی حسینی برای استقلال. استقلال یک بر صفر اولین بازی اش در جام حذفی را برد.
 
الریان قطر
یک بازی تشریفاتی در لیگ قهرمانان و فرصت بازی برای حسینی جوان. استقلال با 3 گل جلو افتاد اما جارالله ماری درنهایت دروازه حسینی را باز کرد.
     
آی اسپورت
2016-07-23 20:30:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر