فهرست
زوج مرکز دفاع استقلال برابر نفت/ مگویان و چه کسی؟
زوج مرکز دفاع استقلال برابر نفت/ مگویان و چه کسی؟

زوج مرکز دفاع استقلال برابر نفت/ مگویان و چه کسی؟

آی اسپورت- در فاصله 48 ساعت تا اولین بازی استقلال در لیگ شانزدهم، مشکل اصلی منصوریان انتخاب نفری است که باید کنار هرایر مگویان به عنوان زوج مرکز خط دفاع بازی کند. استقلال گزینه های زیادی دارد ولی بهینه ترین های شان فعلا اجازه بازی برای این تیم را ندارند.
 
رابسون
اصلی ترین گزینه منصوریان برای قرار گرفتن کنار مگویان است ولی همچنان رضایتنامه بین المللی اش صادر نشده و اجازه بازی ندارد.
 
محمدحسین کنعانی زادگان
اینکه پرسپولیس از او شکایت کرده یا می خواهد این کار را انجام بدهد، چندان اهمیتی ندارد. منصوریان نمی خواهد با بازی دادن به او ریسک کند.
 
امین حاج محمدی
شاید گزینه اصلی به نظر برسد ولی منصوریان هم چندان تمایلی برای بازی دادنش ندارد. حاج محمدی در بازیهای نه چندان پرشمار تدارکاتی استقلال هم کمتر به بازی گرفته شد و این به دلیل تزلزلی است که در بازی اش وجود دارد. حضور او یعنی رضایت دایی!
 
مجید حسینی
به ندرت در این پست بازی کرده و بیشتر به عنوان هافبک دفاعی شناخته می شود ولی منصوریان شاید درنهایت به او رضایت داده و کنار مگویان قرارش دهد.
 
عظیم گوک
سالهاست در استقلال حضور دارد و کاپیتان تیم امید باشگاه به شمار می رود. منصوریان در بازیهای تدارکاتی او را تست کرده و گوک هم خوب جواب داده. یک «ریسک» می تواند او را در اولین بازی استقلال وارد ترکیب اصلی کند.
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-23 20:32:55
نظر دهید
۱ نظر
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۲
عظیم گوک خوبه ... حاج محمدی که اصلا نه ، یعنی اینبیاد استقلال باخته .. حسینی همکه پست اصلیش نیست .. پس فقط کوگ میمونه که بازیکن خوبیه و باید بهش اعتماد کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر