فهرست
سردار آزمون: حالا بازیکن روستوف هستم
سردار آزمون: حالا بازیکن روستوف هستم

سردار آزمون: حالا بازیکن روستوف هستم

آی اسپورت- سردار آزمون پس از حضور قطعی در روستوف به لیست این تیم برای بازی مقابل اندرلخت اضافه شد. او مترصد فرصتی است تا دروازه قهرمان بلژیک را باز کند. خودش که می گوید برای گل زدن عطش دارد.
سردار آزمون بعد از صدور رای دادگاه CAS  حالا آماده است تا یک فصل درخشان دیگر را در ترکیب روستوف سپری کند. سردار در این باره می گوید:« من کاری غیرحرفه ای انجام ندادم. به عنوان یک بازیکن حرفه ای و پس از مشورت با وکلایی قوی به این نتیجه رسیدم که حضورم در روستوف قطعی شده و باید تمرینات روبین کازان را ترک کنم. به همین دلیل به اتریش رفتم تا همراه سایر بازیکنان روستوف تمرین کنم و آماده حضوری موفق در فصل جدید رقابت های لیگ روسیه و لیگ قهرمانان اروپا شوم. خدا را شکر که در نهایت رای دادگاه به سود من اعلام شد تا با خیالی آسوده روی موفقیت در ترکیب روستوف تمرکز کنم.»
آیا آزمون می توان در بازی پلی اف سه شنبه مقابل اندرلخت بلژیک بازی کند؟ سردار می گوید:« خوشبختانه در آخرین دقایق وقت اداری دیروز مدارکم ارسال شد تا بتوانم در لیست بازی مقابل اندرلخت قرار بگیرم. خیلی آماده ام و انگیزه فراوانی دارم. اگر بازی کنم و موقعیتی نصیبم شود قول می دهم آن را از دست ندهم و گل بزنم. برای گل زدن و موفقیت عطش دارم.  البته همه بازیکنان روستوف عزم خود را جزم کرده اند تا در پلی اف به موفقیت برسند و راهی لیگ قهرمانان اروپا شوند. من هم از این قاعده مستثنی نیستم. می توانید از سعید عزت اللهی که هم اتاقی من است بپرسید که چقدر انگیزه دارم. »
 سردار درباره چالش لبخند بسازیم که همراه سعید عزت اللهی آن را اجرا کرده می گوید:« از من دعوت کردند تا در این چالش شرکت کنم. من هم سعید را دعوت کردم تا این چالش را انجام بدهد. سعید این چالش را انجام داد و برای چند ثانیه لبخند زد و ویدئوی آن را منتشر کرد. چالش جالبی بود و امیدوارم که لبخند روی لب همه ایرانی ها باشد و مردم کشورم هیچوقت ناراحت نباشند.»
کدخبر:9403
     
آی اسپورت
2016-07-23 19:28:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر