فهرست
قضاوت های زرگر برای استقلال/ آماده «گاف» باشید
قضاوت های زرگر برای استقلال/ آماده «گاف» باشید

قضاوت های زرگر برای استقلال/ آماده «گاف» باشید

آی اسپورت- انتخاب کمیته داوران برای قضاوت بازی مهم استقلال و نفت در هفته اول لیگ شانزدهم، بهترین داور نیم فصل دوم لیگ قبل بود. حسین زرگر قرار است این بازی را سوت بزند، مرد سیاه پوشی که محال است در بازیهای استقلال اشتباه نکند.
 
استقلال و راه آهن
بازی درنهایت 3 بر 3 مساوی شد و برنده نداشت ولی ستاره ای داشت به نام حسین زرگر. او ابتدا در اعلام پنالتی به سود راه آهن اشتباه کرد چون خطای عمران زاده روی محمدی، بیرون محوطه جریمه انجام شده بود. سپس برای اینکه عدالت را رعایت کند، عدم برخورد دروازه بان راه آهن با سجاد شهباززاده را هم پنالتی گرفت و به ننزیچ اخطار هم داد. سپس به جای اعلام خطای میثم مجیدی روی دروازه بان راه آهن، خطای ننزیچ را گرفت، به او کارت زرد دوم را داد، اخراجش کرد و دوباره توپ را به سود استقلال روی نقطه پنالتی کاشت. کمک هایش هم برای عقب نیفتادن از او، وارد عمل شده و گل صد درصد صحیح امین حاج محمدی را آفساید گرفتند.
 
استقلال و تراکتورسازی
تراکتورسازی در تهران 3 بر 2 برنده شد و همه امیدهای استقلال و مظلومی برای قهرمانی از بین رفت ولی زرگر اینجا هم حضورش را نمایان کرد. روی صحنه ای که دروازه استقلال برای اولین بار باز شد، او از اعلام خطای فرزاد حاتمی روی حاج محمدی خودداری کرد تا استقلال گل بخورد. در این صحنه، حاتمی به جای زدن توپ، پای حاج محمدی را شلیک کرد.
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-23 19:39:45
نظر دهید

۴ نظر
لنگ لجنی به بلندای تاریخ
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۵۹
هیچ تیمی تو کل ادوار تاریخ لیگ برتر به اندازه لنگ نجس از داوری سود نبرده خصوصا نیم فصل دوم پارسال که اوج سود بردن لنگ از اشتباهات ( البته اگه اشتباهات سهوی بوده باشه که بعید میدونم ) داوری بود ولی خدا روشکر که لنگ حتی با کثافت کاریهای حسین دولابی و سوتهای داورا هم نتونست قهرمان شه و مجبور شدن آخر سر به جای جام دسته خر ببرن کپورچال
ناصر منقلی
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۱۵
خر رو میبرن رو مزار بزرگترین منقلی تاریخ تاریخ ناصر دوایی
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۸
خخخخ به منقل توهین نکنین، حرمت داره خخخخ
حمیدرضا
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۸
اونایی که این کامنت ها رو گذاشتند بویی از شرف و انسانیت نبردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر