فهرست
آنتیچ: رفتار آنچلوتی با ایسکو ناعادلانه است
آنتیچ: رفتار آنچلوتی با ایسکو ناعادلانه است

آنتیچ: رفتار آنچلوتی با ایسکو ناعادلانه است

آی اسپورت - رادومیر آنتیچ سرمربی سابق تیم رئال مادرید می گوید کارلو آنچلوتی سرمربی کنونی باشگاه رئال مادرید به دلیل بازی ندادن به ایسکو در حق او بی عدالتی کرده است.

ایسکوی 21 ساله پس از پیوستن به رئال مادرید از تیم مالاگا در تابستان پارسال بارها با گل ها و حرکات خوبش هواداران رئال را سورپرایز کرده است. البته او در ابتدای فصل چندین بار از ابتدا به میدان رفت ولی آنچلوتی با تغییر سیستم رئال به 3-3-4 بیشتر به دی ماریا، ژابی آلونسو و مودریچ بازی داده است.

ایسکو بیشتر به عنوان یک بازیکن ذخیره در برنابئو به میدان رفته است و آنتیچ اعتقاد دارد آنچلوتی به جای متمرکز شدن روی ضعف ای دفاعی ایسکو باید خصوصیات تهاجمی این بازیکن را مدنظر قرار دهد.

آنتیچ در گفتگو با گل گفت:«آنچلوتی با ایسکو به عدالت رفتار نکرده است. او قصد دارد روی جنبه ی تدافعی بازی ایسکو تمرکز کند. من فکر می کنم او بازیکنی است که می تواند شانس رئال را در برابر تیم های دفاعی افزایش دهد. آنچلوتی همیشه به دنبال ضعف های یک بازیکن می رود و نمی تواند از بازیکن بهترین بازی اش را بگیرد.»

این مربی صرب  همچنین گفت نمی تواند بفهمد چرا ایکر کاسیاس در رئال مادرید نیمکت نشین شده است.

«احتمالا پارسال چیزی بین ایکر کاسیاس و مورینیو اتفاق افتاده است اما هیچ چیز برای او عوض نشده است. نمی دانم چه چیزی پشت این تصمیم ها وجود دارد.»

     
آی اسپورت
2014-04-15 13:55:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر