فهرست
گزارش روز : بحران مصدومیت در رئال مادرید و بارسلونا در آستانه فینال " کوپا دل ری "
گزارش روز : بحران مصدومیت در رئال مادرید و بارسلونا در آستانه فینال " کوپا دل ری "

گزارش روز : بحران مصدومیت در رئال مادرید و بارسلونا در آستانه فینال " کوپا دل ری "

آی اسپورت - فردا شب در ورزشگاه مستایا شهر والنسیا ، دو غول فوتبال اسپانیا و جهان در حالی در فینال جام حذفی به مصاف هم می روند که هر دو تعداد زیادی بازیکن غایب خواهند داشت. بحران مصدومیت به نوعی این ال کلاسیکو را تحت تاثیر قرار داده است.

در راس این بازیکنان مصدوم ، کریستیانو رونالدو و ویکتور والدز قرار دارند. البته در این لیست بازیکنان غایب دیگری نیز حضور دارند که تعدادشان هم کم نیست. باید ببینیم که در انتهای مسابقه کدام یک از این دو تیم می تواند بر این معضل غلبه کرده و بر حریفش فایق آید. وضعیت رئال مادرید کمی بدتر از بارسلونا است. رئال بهترین بازیکن خود " رونالدو " را بدلیل مصدومیت از ناحیه زانو در این بازی در اختیار ندارد. " مارسلو " نیز با وجود اینکه هفته گذشته به تمرینات بازگشت و گمان می رفت که برای بازی با آلمریا در دسترس باشد روزجمعه بار دیگر مصدوم شد و از لیست رئال خارج شد. دیگر مصدوم رئال " آربلوا " دو ماه است که بدلیل مصدومیت از میادین به دور است و به همراه     " خدیرا " که هفته گذشته پس از 5 ماه به تمرینات رئال بازگشت و نیز " خسه " که باید 6 ماه دیگر هم خانه نشین باشد ، غایبین حتمی رئال در بازی فینال خواهند بود. اما بارسلونا نیز وضعیت بهتری از مادرید ندارد.
در 27 مارس و در بازی برابر سلتا بود که " ویکتور والدس " با مصدومیت رباط صلیبی مواجه شد و با این مصدومیت چند ماه زودتر به دوران حرفه ای خود در بارسا خاتمه داد . کمی بعدتر و در بازی رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ، " جرارد پیکه " در برخورد با دیگو کاستا از ناحیه پهلو مصدوم شد و با وجود تلاش فراوان نتوانست خودش را به این بازی برساند. به این دو " بارترا " و " پویول " را هم اضافه کنید که البته وضعیت پویول بهتر است و پزشکان در تلاشند که او را به بازی چهارشنبه شب برسانند. با این تفاسیر ، آنچلوتی و تاتا مارتینو  باید به فکر یک راه حل مناسب برای غلبه بر این بحران باشند . بحرانی که ممکن است به قیمت از دست رفتن یک جام تمام شود.


منبع : مارکا

رضا سیف

     
آی اسپورت
2014-04-15 21:33:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر