فهرست
منصوریان: دیروز عصبانی بودم، زمین شماره 2 برای پرسپولیسی‌ها
منصوریان: دیروز عصبانی بودم، زمین شماره 2 برای پرسپولیسی‌ها

منصوریان: دیروز عصبانی بودم، زمین شماره 2 برای پرسپولیسی‌ها

آی اسپورت- در آستانه‌ی شروع مسابقات لیگ شانزدهم، امشب علیرضا منصوریان مهمان خبر سراسری شبکه یک سیما بود تا در مورد آخرین تغییر و تحولات استقلال صحبت کند. صحبت‌های علیرضا منصوریان را می‌خوانید:

** اردوی بسیار خوبی داشتیم و از لحاظ مسافت فقط یک ساعت طول کشید تا به این کشور برسیم.
** الحمدلله شرایط بسیار خوبی داریم و منتظر هستیم کارت بازی رابسون جان‌واریو صادر شود هر چند در بازی آینده رحمتی را نداریم اما یک جوان خوب به نام حسینی در اختیار ما است که امیدوارم این موضوع در بازی با نفت به ما کمک کند.** این مسئله از سال 2000 منسوخ شده و من بارها این موضوع را تکرار خواهم کرد. امروز هم با آقای حسن‌زاده صحبت کردم و به او گفتم که آئین‌نامه باید تغییر کند. ما به جای این موضوع باید جرائم نقدی را بالا ببریم و مطمئناً اگر هوادار بداند که با تخلفش باعث جریمه سنگین باشگاه می‌شود، خودش را کنترل خواهد کرد. علی‌الخصوص در تهران که هواداران استقلال و پرسپولیس شرایط خاصی دارند.** نمی‌دانم از خوش ‌شانسی است یا از بدشانسی. بازی با نفت مطمئناً سخت است اما از یک لحاظ برای نفت آسان‌تر است چون آنها دیرتر تمرینات را شروع کردند و زیر فشار بدنسازی نیستد اما ما وظیفه داریم با تمام توان به میدان برویم.** امروز در کمپ زنده‌یاد حجازی تمرین کردیم ولی باید اشاره کنم که من یک برادر دارم که پرسپولیسی افراطی است. فضای رقابت داخل زمین است ولی من کری‌های هواداری را می‌فهمم. با تغییر زمین ما اذیت شدیم. هر روز سه وانت باید به زمین شماره 2 آزادی بیاید و وسایل ما را به کمپ حجازی ببرد. سیستم تغذیه، ویدئو پروژکشن و خیلی مسائل دیگر هر روز باید از این زمین به یک زمین دیگر منتقل شود. با تمام احترام به پرسپولیس من می‌گویم اصلاً زمین شماره دو برای آنها. شاید دیروز کمی عصبانی بودم ولی من می‌گویم یک تیم یک جا تمرین کند بهتر است.** در مورد حاج‌صفی نمی‌توانم قولی بدهم چون حق انتخاب با او است. او دو اولویت سپاهان و استقلال را دارد و بعد می‌تواند به تراکتور و پرسپولیس کمک کند. اما ما یک جوان مستعد و خوب را پیدا کردیم و هر چند که شجاعیان همیشه مد نظر من است. اما امیدوارم این جوان را بتوانیم به خدمت بگیریم که یک 24 ساله است.** بحث اول ما منافع تیم بود. سجاد از مبلغ هنگفتی گذشت و حتی در آخرین شب مذاکراتم با او اعلام کرد که شاید سوپرلیگ ترکیه پلی برای فوتبال بازی کردن او در اروپا باشد. او مدعی شد دوست ندارد چند سال بعد حسرت بخورد که چرا یک پیشنهاد را رد کرده است.** شهباززاده از یک میلیارد گذشت و مطمئن هستم او زیر یک میلیارد تومان با تیم ترکیه‌ای قرارداد بسته است. مسیر او به سمت پیشرفت بود و من از باشگاه خواستم ادبیات باید در مورد این بازیکن تغییر کند چون او ممکن است برود و دو سال بعد برگردد. از همه می‌خواهم ما در مورد بازکنانمان خوش بدرقه و خوش استقبال باشیم.

** آخرین خبری که از جهانیان گرفتم این بود که او با علی‌اکبر طاهری توافق کرده و کارت بازی کنعانی‌زادگان فردا صادر می‌شود. ما با پرسپولیس رقیب هستیم ولی هر دو یک رئیس مجمع داریم. جا دارد از وزیر محترم ورزش تشکر کنم که در وهله اول مسیر آمدنم به استقلال را هموار کرد و در وهله دوم به تیم ما کمک کرد تا سر و شکل پیدا کنیم. سال گذشته هم با وجود اینکه ما نبودیم اما دو تیم رقابت خوبی داشتند و توانستند در لحظات آخر در کورس قهرمانی باشند.

کد خبر: 9401
  ۶  
آی اسپورت
2016-07-23 23:32:01
نظر دهید

۶ نظر
برانکو چارچشم
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۵۰
لنگ رو دوباره پاره کن
-
شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۵۰
جلوی لنگیا کوتاه نیا داش علی
برزو 4&9
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۳۵
این حرف رو زده تا لنگی ها دیگه توجیهی واسه باخت سنگین در دربی نداشته باشند. فقط امیدوارم همه ی لنگی ها به دربی برسند و تلفات نداشته باشند وگرنه دوباره مشکی میپوشن و با جلب ترحم از کمیته ی داوران میخوان یه تساوی بگیرن. مث دربی رفت پارسال. بازی تا کی ادامه داره؟ تا وقتی لنگ یه گل با خطا بزنه!
-
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۲۹
بخواب بابا
-
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۲۰
من پرسپولیسی هستم ولی انصافا داش علی منصور دوست داشتنیه دمش گرم
امید
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۸
داره میگه غلط کردم ببخشید. باشه بخشیدیم ولی تکرار نشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر