فهرست
میثاقیان: هنوز هم ابومسلم تیم اول مشهد است/ امتیاز پدیده فروشی نیست
میثاقیان: هنوز هم ابومسلم تیم اول مشهد است/ امتیاز پدیده فروشی نیست

میثاقیان: هنوز هم ابومسلم تیم اول مشهد است/ امتیاز پدیده فروشی نیست

آی اسپورت- اکبر میثاقیان امیدوار است با مسئولان پدیده شاندیز برای سال آینده به توافق برسد و هدایت این تیم را در لیگ برتر نیز برعهده داشته باشد.

او درباره صعود پدیده شاندیز به لیگ برتر به آی اسپورت گفت: توکل به خدا و کار بی‌وقفه رمز موفقیت ما بود. در این فصل خیلی زحمت کشیدیم و واقعا حقمان رسیدن به لیگ برتر بود. از طرفی باید از مدیران مجموعه پدیده شاندیز هم تشکر کنم که حمایت خوبی انجام دادند.

عده‌ای معتقدند پدیده به خاطر داشتن پول لیگ برتری شده است. میثاقیان اما اظهارنظر بهتری در این خصوص دارد: قطعا بدون پول نمی‌شود کاری انجام داد اما چیزی که در پدیده مشخص بود هزینه شدن این پول بود. خیلی‌ باشگاه‌های پولدار بودند که ندانستند چگونه این پول را هزینه کنند و به همین خاطر ضربه خوردند اما ما با برنامه جلو رفتیم و دلیل موفقیتمان همین بود.

سرمربی پدیده درباره شایعاتی که پیرامون فروش امتیاز پدیده مطرح شده است، عنوان کرد: این ها دروغ است. مسئولان قصد فروش ندارند.

آیا در لیگ برتر هم هدایت پدیده را برعهده خواهید داشت؟، میثاقیان این‌گونه پاسخ چنین سوالی را می‌دهد: مذاکرات خوبی انجام شده اما هنوز چیزی قطعی نیست. من دوست دارم بمانم اما باید توافقات نهایی هم انجام شود. اگر بمانم شک نکنید نتایج خوبی می‌گیریم.

سرمربی پدیده نتوانست ناراحتی‌اش بابت سقوط ابومسلم به لیگ دسته دوم را کتمان کند: وقتی به لیگ برتر هم صعود کردیم، گفتم که بابت ابومسلم ناراحتم. تیم اول مشهد ابومسلم است و هیچ تیمی نمی‌تواند جای این تیم را پر کند.

     
آی اسپورت
2014-04-15 14:15:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر