فهرست
بنا: هم کشتی فرنگی قهرمان می‌شود، هم پرسپولیس
بنا: هم کشتی فرنگی قهرمان می‌شود، هم پرسپولیس

بنا: هم کشتی فرنگی قهرمان می‌شود، هم پرسپولیس

آی اسپورت - روز گذشته تمرین تیم ملی کشتی فرنگی ایران با تمرینات پرسپولیس در زمین شماره 2 آزادی همزمان شد. به همین دلیل خبرنگاران به سراغ محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی رفتند و با او گپ مختصری زدند. خبرنگاری از بنا پرسید شما پرسپولیسی هستید؟ بنا این طور پاسخ داد:« صد در صد. چه سوالی است که می پرسید. همه می دانند.»
 
بنا درباره وضعیت پرسپولیس در سال گذشته و امسال هم حرف زد:« تیم جدید را کم و بیش رصد کردم. اول فصل پارسال خیلی نگران بودم ولی با آمدن برانکو و تغییر و تحولاتی که انجام شد واقعا همه پرسپولیسی ها سورپرایز شدند. یعنی وقتی تیم پانزدهم جدول با تفاضل گل به استقلال خوزستان ببازد خیلی کار بزرگی انجام شد. فکر می کنم امسال هم تیم ما شرایط خوبی دارد و مدعی قهرمانی است. هواداران پرسپولیسی که ما را دوست دارند نگران نباشند. شکر خدا همه چیز خوب است. هم انشاالله امسال پرسپولیس قهرمان می شود و هم تیم کشتی فرنگی قهرمان می شود.» 
 
بنا در ادامه از خاطرات فوتبالی‌اش گفت:« من بیشتر خاطراتم عشق علی آقا بوده است. عاشق علی پروین هستم. بیشتر بچه محل های من مثل امیرخانی و وحید قلیچ بودند، با علی آقا پرسپولیس را شناختیم. البته بزرگان دیگری مثل محمود خوردبین، ابراهیم آشتیانی و همایون بهزادی داشت.»

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-07-24 11:14:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر