فهرست
سوال از سازمان لیگ؛ از جام شهدا چه خبر آقایان؟
سوال از سازمان لیگ؛ از جام شهدا چه خبر آقایان؟

سوال از سازمان لیگ؛ از جام شهدا چه خبر آقایان؟

آی اسپورت - از چند هفته پیش سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرده بود که سومین دوره سابقات چهارجانبه جام شهدا قبل از شروع لیگ برگزار خواهد شد. دوره دوم این مسابقات در نیم فصل لیگ پانزدهم برگزار شد که در آن صبای قم با پیروزی بر پرسپولیس قهرمان شد. در دوره اول هم تراکتورسازی تبریز با شکست استقلال تهران قهرمان شده بود. اما دوره سوم داستان جالبی دارد. در اواخر خرداد ماه 95 بود که اعلام شد تا یک ماه دیگر سومین دوره این مسابقات برگزار می‌شود. بعد از مدتی 4 تیم شرکت کننده در این مسابقات مشخص شدند. قرار شد پرسپولیس با ماشین‌سازی در روز 26 تیر و تراکتورسازی با پدیده در 27 تیر بازی کنند. دیدارهای رده‌بندی و فینال هم در روزهای ۳۰ و ۳۱ تیرماه برگزار شود.
 
مسئولان برگزار کننده که از حضور این تیم‌ها خوشحال بودند با ذوق و شوق فراوان از این تورنمنت می‌گفتند. حتی یکی از مسئولان برگزار کننده‌ در مصاحبه با سایت سازمان لیگ این طور گفته بود:« از برانکو ایوانکوویچ سرمربی کروات پرسپولیس و امیر قلعه‌نویی سرمربی موفق تراکتورسازی هم باید تشکر و قدردانی کرد. آنها همواره در صف اول دفاع از ارزش‌های انقلاب و شهدا حضور داشته‌اند. حتی برانکو فصل گذشته از برگزاری این جام به خوبی و نکویی یاد کرد و امیر قلعه‌نویی هم همواره شهدا را الگویی مناسب برای نسل جوان ایران زمین دانسته است.»
 
اما برگزاری اردوی پرسپولیس در اوکراین ناگهان برگزاری این تورنمنت را در هاله ای از ابهام فرو برد. تا اینکه برانکو در اوکراین رسما اعلام کرد پرسپولیس نمی‌تواند در این تورنمنت حضور داشته باشد. این مساله باعث شد مسئولان ماشین سازی هم تهدید به کناره‌گیری از مسابقات کنند. این اتفاق درست در شبی رخ داد که مراسم قرعه‌کشی لیگ برتر برگزار می‌شد. قرار بر این شد همان شب صحبت‌های نهایی برای برگزاری این تورنمنت انجام شود. اما دیگر خبری نشد.

آخرین خبری که در این باره روی سایت سازمان لیگ موجود است خبر برنامه بازی‌هاست! یعنی حتی خود سازمان لیگ هم زحمت نکشیده است که خبر لغو این تورنمنت یا تاخیر در برگزاری آن را اعلام کند. وقتی خود مسئولان سازمان برای تورنمنتی با این نام ان قدر ارزش قائل نیستند که درباره برگزار شدن یا نشدنش اطلاع رسانی کنند طبیعی است که نمی‌توان از تیم‌ها انتظار داشت آن را جدی بگیرند و خودشان را نسبت به حضور در آن متعهد بدانند.

کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-24 12:22:40
نظر دهید

۲ نظر
Mojtaba
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۱
باز حق پرسپولیس رو دارن میخورن ای فدراسیون فریب کار
-
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۰
تمام امید ما پرسپولیسی ها جام شهدا بود چرا با احساسات ما بازی میکنید ؟؟!! تا کی باید منتظر جام بمونیم!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر