فهرست
گزارش روز ؛ یک از جان گذشته جانشین اسکوچیچ!
گزارش روز ؛ یک از جان گذشته جانشین اسکوچیچ!

گزارش روز ؛ یک از جان گذشته جانشین اسکوچیچ!

آی اسپورت- فصل سیزدهم برای ملوان با خاطرات خوب و خوشی همراه بود و از این میان اسکوچیچ که اولین مربی تاریخ ملوان بود که خارج چرخه مربیان بومی این تیم بود توانست نتیجه خوبی را بخصوص در نیم فصل دوم به جا بگذارد و از سوی دیگر مشکلات مالی و البته مدیریتی بدجوری گریبان این تیم را گرفته تا اخبار خوشایندی برای شروع فصل بعد به گوش برسد.
مشکلات ملوان دست به دست هم دادند تا  احتمال ماندن اسکوچیچ در انزلی به صفر نزدیک شود و این کار را برای فصل بعد دشوار می کند. از سوی دیگر ورود به چرخه مربیان بومی انزلی کمی سخت است و باید حتما رزومه خوبی در این تیم داشته باشید تا بتوانید هدایت این تیم را به عهده بگیرد. این روزها با رفتن احتمالی اسکوچیچ از ملوان خیلی ها برای رسیدن به ملوان اعلام آمادگی کرده اند و یکی از آنها کسی جز پور غلامی که فصل پیش دستیار جلالی در تراکتورسازی بود نیست. بعد از نتایج ضعیف اسکوچیچ در نیم فصل اول برای ملوان صحبت هایی مبنی بر آمدن دوباره پورغلامی به ملوان
بود اما جلالی نگذاشت تا اتفاقاتی خوش برای ملوان رخ دهد. در فصلی که تیم ها به هم نزدیک بودند و فاصله کمی میان تیم ها بود و مربیان به خوبی از عهده کارها بر آمدند بدست گرفتن تیم ها بسیار سخت شده و از این میان بهترین مکان می تواند ریشه هر مربی باشد که در آنجا بسیار مورد اطمینان است.
پس از رفتن اسکوچیچ تواقعات در انزلی افزایش یافته و در این میان نتایج این فصل ملوان باعث شده خواسته هواداران بیشتر شود و در این میان باید به این نکته توجه کرد که برآورده کردن خواسته هوادارانی بسیار سخت شده است. هیچگاه نتایج مربیان ملوان در لیگ برتر بهتر از 7 نبوده و حال با این نتایج با چندین نتیجه ضعیف باید توقع حیا کن و رها کن ها را داشت.
از سوی دیگر باید به این نکته توجه داشت که بازیکنانی که فصل گذشته با اسکوچیچ که سطح تمریناتش از مربیان بومی انزلی بالاتر بوده کار کرده اند یا می توانند با مربی بومی که فصل گذشته در تیم دیگری دستیار بوده بتوانند کنار بیایند؟! به هر صورت نباید این مقوله را در نظر گرفت تفاوت های در نوع نگرش بازیکنان در نوع بازی آنها در میدان بسیار مثمر ثمر است و چه بازیکنانی فصل آینده در ملوان می مانند تا با مربی جایگزین اسکوچیچ کار کنند.
     
آی اسپورت
2014-04-15 14:36:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر