فهرست
علی دایی: استقلال مسی را هم داشته باشد ما می‌بریم
علی دایی: استقلال مسی را هم داشته باشد ما می‌بریم

علی دایی: استقلال مسی را هم داشته باشد ما می‌بریم

آی‌اسپورت- علی دایی در نشست خبری پیش از بازی با استقلال که اولین نشست خبری لیگ برتر شانزدهم است، حاضر شد.


* امیدوارم سال آرام‌تری را در فوتبال ایران شاهد باشیم. بدون حاشیه. من از خودم شروع می‌کنم. سعی می‌کنم آرامش بیشتری داشته باشم. احترام همدیگر را نگه داریم. به عقاید همدیگر احترام بگذاریم. لیگ خوبی را شروع بکنیم و بازیکنان خوبی را به تیم تحویل دهیم.


* منصوریان تیم نفت را می شناسد اما ما از این بابت مشکلی نداریم. در اینجا شرایط فرق می‌کند و آن هم به یک دلیل است. آنها مدتی در اردو بودند. بازی دوستانه برگزار کردند و به خارج از کشور رفتند اما ما سه چهار هفته از رقبا عقب هستیم و گرنه من از گروهی که با آنها کار می‌کنم خیلی راضی‌ام و آنها در این مدت تمرینات بسیار سختی را پشت سر گذاشتند.* رحمتی دروازه‌بان خوبی است و می‌توانست خیلی به استقلال کمک کند اما اگر استقلال مسی را هم داشته باشد و خدا نخواهد ممکن است نتواند کاری کند. ما زحمت‌مان را کشیده‌ایم. استقلال از ما جلوتر است اما فوتبال این چیزها را سرش نمی‌شود. ما فردا می‌خواهیم اولین سه امتیاز لیگ برتر را بگیریم.


* ما از فردا یکی از مدعیان جام هستیم اما تمرینات‌مان را از هفته چهارم به بعد که لیگ تعطیل می‌شود به گونه ای تنظیم می‌کنیم که عقب‌ماندگی‌مان از سایر تیم‌ها جبران شود.


کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-24 14:06:28
نظر دهید

۳ نظر
لنگ لنگ
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۳۳
تو لوحت برای دلوغت
-
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۳۸
ببند
بابای همه استقلالی ها
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۰
استقلالی ها فردا بعد بازی میبینمتون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر