فهرست
منصوریان: رحمتی علاوه بر کاپیتانی یک وزنه روحی است
منصوریان: رحمتی علاوه بر کاپیتانی یک وزنه روحی است

منصوریان: رحمتی علاوه بر کاپیتانی یک وزنه روحی است

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار برابر نفت تهران حاضر شد.


* استقلال و پرسپولیس معمولا زیاد حوصله ندارند بدون حضور تماشاگرانشان بازی کنند. ما رحمتی را در اختیار نداریم ولی به سید حسین حسینی هم گفته‌ام که از یک آزمون بزرگ رد می‌شود. با او صحبت کردم و به وی گفتم که حالا که از ملوان برگشتی می‌توانی ثابت کنی که جایگزین خوبی برای رحمتی هستی. البته رحمتی جدای از کاپیتانی یک وزنه روحی هم برای ما محسوب می‌شود.


* اینکه هوادار استقلال محروم باشد اصلا کار خوبی نیست و چندین بار این موضوع را پیگیری کردم ما پیش بینی می‌کردیم که استادیوم در بازی اول پر شود ولی متولیان فوتبال به جای تندیس تماشاگران را از حضور فیزیکی در ورزشگاه محروم می کنند.


*استقلال فصل را دیرتر تمام کرد و ما کارمان را دیرتر شروع کردیم مسیر بدنسازی ما همان مسیری است که همیشه به ‌آن اعتقاد داشتم در چند سال گذشته همین روش را اعمال کردم و به همین دلیل هم بدنسازی را جذب کردم که از همان گروه بدنسازی است که خودم می‌خواهم بدنسازی هلندی. ما دوران بدنسازی را کوچک کردیم تا بازیکنان سرحال نگه داریم و انگیزه و انرژی آنها زیاد باشد. در استقلال به 70-80 خواسته‌هایم رسیده و سعی می‌کنیم فشار تاکتیکی را بالا ببریم.


* تمام تمرکز ما بر روی بازی فرداست حاج صفی نیامد و سجاد شهباززاده هم رفت. حاج صفی هم نیاید از جذب بازیکنانم راضی هستم. در نقاطی که نیاز به جذب بازیکن داشتیم بازیکن گرفته‌ایم.کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-24 14:17:52
نظر دهید

۱ نظر
ع ع ب
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۵۶
پنگوئن وزنست ولی برای تیم حریف !! دربی 4 تایی و بازی با تراکتور یادت باشه کچل خان !!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر