فهرست
کنعانی: به من بگویید کمپانی! /اهل دزدی نیستم، نان حلال میبرم
کنعانی: به من بگویید کمپانی! /اهل دزدی نیستم، نان حلال میبرم

کنعانی: به من بگویید کمپانی! /اهل دزدی نیستم، نان حلال میبرم

آی اسپورت- محمد حسین کنعانی زادگان در گفت و گو با کاپ،درباره صدور کارت بازی اش از سوی سازمان لیگ صحبت کرد که در ادامه می خوانید.


× امروز همراه با مسولان استقلال و مدیر برنامه هایم به سازمان لیگ مراجعه کردم، خدا را شکر می کنم پس از جلسه ای که داشتیم کارت بازی ام را دریافت کردم.

× باید اینجا از علیرضا منصوریان تشکر کنم. از روز اولی که به استقلال آمدم با همه آن مشکلات و حواشی پای من ایستاد. او چند بار با من جلسه گذاشت. از هیات مدیره استقلال تشکر می کنم که پیگیر وضعیتم بودند و کم نگذاشتند. استقلالی ها مطمئن باشند جواب خوبی شان را با بازی های خوب می دهم و جانم را برای استقلال می دهم.من یک قولی به منصوریان دادم که آخر فصل من بهترین بازیکن استقلال خواهم بود.

×فکر نمی کنم در خط دفاع استقلال ترافیکی باشد. در هر تیمی 3،4 مدافع هستند. ما همه با هم رقیب و رفیق هستیم.

× نمی خواهم به آن زمان برگردم. وقتی از ملوان جدا شدم خیلی تماس آزاردهنده داشتم. این موضوع باعث شد خطم را عوض کنم ولی به منصوریان گفتم به استقلال می آیم و پای حرفم ایستادم. به استقلال آمده ام تا مهره موثری باشم.

× من لقب کمپانی را خیلی دوست دارم. هواداران ملوان این لقب را روی من گذاشتند. دوست دارم استقلالی ها من را کمپانی صدا بزنند.

× من شب ها زود می خوابم. آن روز از 8 صبح تا 4 بعد از ظهر در تست پزشکی تیم ملی بودم و بعد از آن هم تمرین استقلال بود.خیلی خسته بودم اما با بودن GPS کسی نمی تواند از زیر تمرین در برود و همه چیز ثبت می شود. من هم نان حلال به خانه می برم و اهل دزدی در کارم نیستم.


کدخبر: 9407
  ۸  
آی اسپورت
2016-07-24 15:54:47
نظر دهید

۸ نظر
امیر
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۹
کمپانی نه عزیزم شما لقبت آفتاپرست هستش چون هر لحظه یه رنگی میشی سفید،قرمز،آبی ...
مصطفی
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۰
آقا یکی به این بگه کمپانی
مصطفی
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۳۲
حاجی تو کارگاه هم نیستی
-
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۴۶
دستت درد نکنه 4 نشون دادی چون ثابت کردی که ته دلت هنوز یه پرسپولیسی هستی !! اون 4 تایی که کیسه کشا تو دربی خوردن هیچوقت فراموش نمیشه !
-
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۱۱
تا دیروز 6 امروز 4!
به عنوان یه پرسپولیسی اگه بازیکنی از استقلال بیاد به تیمم هیچوقت محبوبم نخواهد بود.بازیکنی که با احساس هوادار بازی کنه لیاقت نداره
اسمان
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۴
می چسبی به نیمکت برادر....
منصوریان و کیسه امسال هیچ گوهی نمیشن
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۱۰
خداییش کدوم ابلهی 400 میلیون میده برای رضایتنامه این افلیج؟!!
رسول کیانی
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۱۰
کمپانی ب اس اس خوش اومدی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر