فهرست
قلعه‌نویی: آجرلو برای تراکتور یک وزنه است
قلعه‌نویی: آجرلو برای تراکتور یک وزنه است

قلعه‌نویی: آجرلو برای تراکتور یک وزنه است

آی‌اسپورت- امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان در جمع خبرنگاران گفت: یارگیری خوبی داشتیم و تقریبا اکثر نفراتی که می‌خواستیم را به خدمت گرفتیم. ممکن است در جاهایی هم اشتباه کرده باشیم اما در مجموع از تیمی که بسته‌ایم رضایت داریم.


سرمربی تراکتور در مورد آجرلو گفت: آجورلو با تمام وجود و در کمترین زمین تیم خوبی بست. زمانی که او تیم را بست، بدون یک ریال پیش پرداخت بازیکن جذب کرد. این مسئله برای باشگاه تراکتورسازی وزن دارد و در مجموع از یارگیری‌ها راضی هستم. خدا را شکر می‌کنم که پس از چند سال در یک تیم توانستم با تمام بازیکنان تمرین کنم. اردوی خوبی را هم در تهران تجربه کردیم و امیدوارم فردا با یک سیستم هجومی به میدان برویم. برای بازی فردا تغییر سیستم خواهیم داشت، چون بازیکنان هجومی جذب کرده‌ایم.

قلعه‌نویی در واکنش به این مسئله که با وجود این همه ستاره برای انتخاب 11 نفر دچار مشکل نمی‌شود، گفت: برخی از من انتقاد کرده و می‌گویند قلعه‌نویی فقط با ستاره‌ها کار می‌کند. در تیم‌هایی مانند استقلال اهواز و مس کرمان، ستاره‌های زیادی در اختیار نداشتم، اما دوستان چون می‌خواهند توانایی یک فرد را زیر سؤال ببرند این مسائل را مطرح می‌کنند. در کنار آن من در تیم‌هایی هم که ستاره داشتند، حضور داشتم که خیلی بازیکنان را در اختیار داشتند. من استقلال اهواز و مس کرمان را در رتبه‌های پایین جدول در اختیار گرفتم. فصل گذشته هم تراکتورسازی را در رتبه پایین تحویل گرفتم و امسال تیم بازیکنان زیادی دارد، اما تیم باید در زمین ستاره باشد و بازیکنانی که در روزنامه‌ها ستاره باشند، به درد من نمی‌خورند. ستاره‌ها باید بدانند که فقط با تلاش کردن، ستاره می‌مانند. ما ستاره کامل می‌خواهیم و بازیکن باید از قابلیت‌های فنی خود استفاده کند.


کدخبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-07-24 16:24:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر