فهرست
ابهام در خریدهای خارجی پرسپولیس: تاوان اردوی اوکراین؟
ابهام در خریدهای خارجی پرسپولیس: تاوان اردوی اوکراین؟

ابهام در خریدهای خارجی پرسپولیس: تاوان اردوی اوکراین؟

آی اسپورت - واکنش‌های موافق و مخالف به بازگرداندن طارمی، آنقدر زیاد بود که عملکرد ضعیف سرخپوشان در روزهای پایانی نقل و انتقالات تحت تاثیر آن قرار بگیرد. پرسپولیس فصل نقل و انتقالات را با خریدهایی مثل بیرانوند، جلال حسینی، ساسان انصاری و وحید امیری آغاز کرد اما به مرور خریدهای جدید این تیم به نام‌هایی مثل آرام طبع تبدیل شد و خارجی‌های پرسپولیس هم از ستاره‌های بزرگ، به پریموف و پلیانسکی رسیدند.

همزمانی اردوی اوکراین پرسپولیس با خرید دو بازیکن ضعیف اوکراینی، حرف و حدیث‌هایی درباره آن‌ها به وجود آورده است. با توجه به اینکه قبل از اردو هیچ بازیکن اوکراینی در لیست خرید سرخپوشان نبود، گفته می‌شود این دو بازیکن، از طریق واسطه‌ای که اردوی اوکراین را هماهنگ کرده به باشگاه تحمیل شده‌اند.

پریموف و پلیانسکی، هیچکدام در سال‌های گذشته آمار چندان خوبی نداشتند و از بن‌سون و ماریچ، دو خارجی فصل پیش سرخپوشان شرایط ضعیف‌تری دارند.کد خبر: 9406
  ۶  
آی اسپورت
2016-07-24 20:17:53
نظر دهید

۶ نظر
-
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۷
جوی که رسانه ها برای برانکو درست کردن بدجوری یادآور سال دوم مربیگری قطبیه. باز از محبوبیت زیاد یه مربی ترسیدین انگار. امیدوارم پرسپولیسی ها اشتباه سال 87 رو تکرار نکنن و مثل قطبی پشت برانکو رو خالی نکنن
-
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۲
اگه ضعیف هستند چرا قرارداد دوساله باهاشون بسته شده!؟
-
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۵۳
پس بگو چرا تا اومدن عدد 6 رو نشون دادن .... 3 میلیارد خرج گذاشتن روی دست تیم لنگی احمق ....
سرور لنگ
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۰
منم امید دارم که پشت برانکو خالی نباشه
-
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۲۱
عقده های دربی 82 اینجا در کامنتها نمایان شده. کامنت سه و چهار
برزو 4&9
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۰۵:۳۲
تاپالوویچ بدجوری رفته تو پاچه اش! البته مهم نیست پورسانتشو میگیره هوادارای لنگی هم به سامانه ی 3090 sms بدن تا ایشالا 3 میلیارد این بنجل ها هم جور شه کار به شکایت فیفا و ... نکشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر