فهرست
آمار حسن‌زاده مقابل پرسپولیس: 3 بازی، 3 گل، بدون باخت
آمار حسن‌زاده مقابل پرسپولیس: 3 بازی، 3 گل، بدون باخت

آمار حسن‌زاده مقابل پرسپولیس: 3 بازی، 3 گل، بدون باخت

آی اسپورت - بازی با سایپا و فرکی در هفته اول لیگ، قرعه خوبی برای پرسپولیس نبود. برانکو هر دو بازی رو در رو را به فرکی باخته و علاقه چندانی نداشت فصل آینده را هم با بازی مقابل دستیار سابقش آغاز کند، اما در سایپا چهره‌ای دردسرسازتر از فرکی برای پرسپولیس و برانکو وجود دارد.

فصل پیش پرسپولیس از دو بازی رفت و برگشت با ذوب آهن، فقط یک امتیاز گرفت. در هر دو بازی مسعود حسن‌زاده گلزن تیم گل محمدی بود. حسن‌زاده گل سه امتیازی بازی رفت و گل اول بازی برگشت را به سوشا و لوبانف زد. بازی برگشت لیگ چهاردهم هم حسن‌زاده با گل دقایق پایانی، پرسپولیس درخشان را بدون امتیاز به تهران برگرداند. سه گل در سه بازی با پیراهن ذوب آهن مقابل پرسپولیس و نداشتن باخت، حسن‌زاده را به بازیکنی ترسناک برای پرسپولیس تبدیل می‌کند. آخرین برد سرخپوشان مقابل ذوب آهن، بازی رفت لیگ چهاردهم و در بازی بدست آمد که حسن‌زاده برای تیمش بازی نکرد.

مسعود حسن‌زاده، این فصل یکی از گزینه‌های اصلی جانشینی طارمی در پرسپولیس هم بود. او حتی انتقال به ماشین سازی را نپذیرفت و مدت‌ها منتظر ماند تا سرخپوشان بعد از شکست در خرید رضایی و محمدی سراغش بروند اما در نهایت، طارمی در پرسپولیس ماند و حسن‌زاده مجبور شد به سایپا برود. گلزن سابق ذوب آهن زیاد برای انتقام منتظر نماند و در همان بازی ابتدایی لیگ، می‌تواند حسابش با برانکو را تسویه کند.


کد خبر: 9403
     
آی اسپورت
2016-07-24 18:29:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر