فهرست
خبر قطعی: رونالدو فینال کوپا دل ری را از دست داد
خبر قطعی: رونالدو فینال کوپا دل ری را از دست داد

خبر قطعی: رونالدو فینال کوپا دل ری را از دست داد

آی اسپورت- باشگاه رئال مادرید تایید کرد که کریس رونالدو، ستاره پرتغالی این باشگاه، در دیدار فردا شب مقابل بارسلونا در فینال کوپا دل ری غایب خواهد بود.

رونالدو در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان مقابل دورتموند دچار آسیب دیدگی شد و این ترتیب دیدار برگشت مقابل حریف آلمانی و همچنین دو دیدار رئال در لالیگا مقابل رئال سوسیه داد و آلمریا را نیز از دست داد.

زمزمه هایی در مورد احتمال حضور او در دیدار فردا شب مقابل بارسا وجود داشت اما کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال، تایید کرد که ستاره پرتغالی در فینال کوپا دل ری بازی نخواهد کرد.

" ما در مورد رونالدو ریسک نخواهیم کرد و او بازی نخواهد کرد. او فردا تمرین می کند و به والنسیا می آید تا تنها بازی را تماشا کند."

امروز صبح فهمیدم که نمی توانم روی رونالدو حساب کنم. ما می توانیم علی رغم غیبت چند بازیکن، در دیدار فردا شب خوب کار کنیم."

رئالی ها در هر دو دیدار این فصل لالیگا مقابل بارسا شکست خوردند اما آنچلوتی مطمئن است که تیمش می تواند این بار حریف را شکست بدهد.

" ما تنها به متوقف کردن تیم حریف فکر نمی کنیم بلکه می خواهیم با شیوه خودمان پیروز شویم. ما در تمام طول سال با همین شیوه بازی کردیم و به همین شیوه ادامه می دهیم.

ما در برنابئو خوب بازی کردیم و فاصله ای با پیروزی نداشتیم اما چند اشتباه شرایط را تغییر داد. ما باید در تمام طول بازی تمرکزمان را حفظ کنیم. بازیکنان ما از نظر انگیزه مشکلی ندارند و تیم خوب کار خواهد کرد.

برای پیروزی در این دیدار ما نیاز به شجاعت و شخصیت داریم. باید کیفیت مان را در زمین نشان بدهیم. این رقابت های مهمی است . ما با رقیب قدیمی مان، بارسا، بازی خواهیم کرد. این اولین جامی است که ما می توانیم به دست بیاورم.

بارسا خوب حمله می کند و کنترل توپ خوبی دارد؛ حتی در دیدارهای اخیر هم همین طور بوده است. ما باید روی بازی کنترل بیشتری داشته باشیم."

     
آی اسپورت
2014-04-15 16:54:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر