فهرست
سامر: نباید کایزرسلاترن را دست کم بگیریم
سامر: نباید کایزرسلاترن را دست کم بگیریم

سامر: نباید کایزرسلاترن را دست کم بگیریم

آی اسپورت- ماتیاس سامر مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ در آستانه ی دیدار نیمه نهایی جام حذفی مقابل کایزرسلاترن به تیم هشدار می دهد که لاترنی ها را دست کم نگیرند.
بایرن مونیخ چهارشنبه شب در آلیانس آرنا میزبان کایزرسلاترن است تا با پیروزی در این دیدار به فینال دی اف بی پوکال راه یابند و برای دفاع از عنوان قهرمانی خود به مصاف پیروز بازی بوروسیا دورتموند و وولفسبورگ بروند.
شکست مقابل آگسبورگ و سپس برابر دورتموند نخستین باری است که بایرن از نوامبر 2011 دو بازی پشت هم را به حریف واگذار کرده است و این برای مونیخی ها به هیچ وجه قابل قبول نیست.
سامر در مورد بازی نیمه نهایی مقابل کایزرسلاترن می گوید:" این یک دیدار فینال برای ما محسوب می شود نباید حریف را دست کم بگیریم برای مثال آن ها موفق شدند لورکوزن را حذف کنند و ما نیاز داریم که نمایشی به مراتب بهتر از آنچه مقابل دورتموند اجرا کردیم را در زمین ارائه دهیم."
کارل هاینس رومینیگه نیز با تایید گفته های سامر معتقد است:" نباید آن ها را به دلیل اینکه در لیگ دو حضور دارند دست کم بگیریم زیرا آن ها در بازی با لورکوزن نشان دادند که چگونه می توانند به تیم های بوندس لیگایی صدمه بزنند."
     
آی اسپورت
2014-04-15 16:36:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر