فهرست
رونمایی از پیراهن استقلال و پرسپولیس؛ جشنی در کار نیست
رونمایی از پیراهن استقلال و پرسپولیس؛ جشنی در کار نیست

رونمایی از پیراهن استقلال و پرسپولیس؛ جشنی در کار نیست

آی اسپورت- از غروب فردا مسابقات لیگ شانزدهم به صورت رسمی در تبریز آغاز می‌شود. در اولین روز استقلال در ورزشگاه آزادی میزبان نفت تهران است. پرسپولیس هم در روز سه‌شنبه به مصاف سایپا می‌رود. در فاصله‌ی چند ساعته تا این بازی‌ها از پیراهن این دو تیم پرطرفدار پایتخت هم رونمایی شد تا هواداران این تیم‌ها چهره‌ی جدید تیمشان را بشناسند. البته خبری از برگزاری جشن پیراهن قبل از شروع بازی در هفته‌ی اول نیست. طبق برنامه‌های پرسپولیسی‌ها، آن‌ها قرار است جشن پیراهن خود را در تعطیلات لیگ و پیش از شهراورد هشتاد و سوم برگزار کنند اما استقلالی‌ها بعد از لغو جشن پیراهن خود هنوز برنامه‌ای ندارند.پوشاک این فصل استقلال را شرکت چینی لی‌نینگ تامین خواهد کرد و لباس پرسپولیسی‌ها هم برعهده جیووا ایتالیایی است.
 
کد خبر: 9401
  ۳  
آی اسپورت
2016-07-24 22:12:19
نظر دهید

۳ نظر
مصطفی
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۰۲
من خیلی مشتاقم بدونم طراحهای این شرکتا کله گنده کیا هستن. دریغ از ذره ای خلاقیت، ظرافت،، چشم نوازی، خوشرنگی، ترکیب رنگ درست. خدا شاهده من خودم در عرض یک ساعت میتونم یه طرحی واسه رنگ بندی و شکل لباسا بدم که صد پله از این مزخرفا بهتر باشه.
علی کچل
يكشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۴
لباس پرسپولیس لباس تمرین است فقط مشکیاش رو سفید کردن!
پوریا
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۰۳
چه فرقی میکنه لباساشون چه جوری باشه وقتی قراره از بازی اول هر بازیکن یه بیلبورد متحرک باشه ! چیزی از طراحی نمیمونه وقتی به این لباسا موسسه مالی اعتباری کوثر و همراه اول و ٣٠٩٠ و هیچکس تنها نیست اضافه بشه ، باز خوبه آرم باشگاه رو یه جایی جا میدن .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر