فهرست
فرکی : امیدوارم شادی فولاد تداوم داشته باشد / الجیش کلید صعود است / خوشحالیم که ملی پوشان برگشته اند
فرکی : امیدوارم شادی فولاد تداوم داشته باشد / الجیش کلید صعود است / خوشحالیم که ملی پوشان برگشته اند

فرکی : امیدوارم شادی فولاد تداوم داشته باشد / الجیش کلید صعود است / خوشحالیم که ملی پوشان برگشته اند

آی اسپورت - حسین فرکی  سرمربی فولاد خوزستان نیمروزی بعد از حضور در برنامه نود این بار در نشست مطبوعاتی  بازی فردای تیمش مقابل الجیش حاضر شد و به سئوالات پرتعداد خبرنگاران اهوازی پاسخ داد . متن کامل نشست مطبوعاتی را به نقل از ایسنا بخوانید:

بازی با  الجیش؟

 بازی با الجیش پنجمین دیدار ما از مرحله اول لیگ قهرمانان آسیاست و ما در یک بازی خانگی فردا (چهارشنبه) با این تیم بازی می‌کنیم. خوشحالیم از این که در چهار بازی گذشته‌مان نتایج قابل قبولی را کسب ‌کرده‌ایم و این باعث می‌شود که اطمینان بسیاری برای صعود داشته باشیم. البته نه به صورت 100 درصدی.این بازی می‌تواند حکم صعود قطعی ما را به مرحله دوم به دنبال داشته باشد. الجیش نیز مانند تیم ما یک تیم خوب، با جایگاه خوب است. با این تیم هم‌امتیاز هستیم و مطمئنا حریف در این بازی به دنبال حداقل امتیاز آن است تا بتواند به مرحله دوم راه پیدا کند.

آیا این بازی را می برید؟

تیم ما و الجیش از جهات بسیاری به یکدیگر شبیه هستند. البته در این دیدار تفاوت ما با آنها این است ما میزبان هستیم و آنها مهمان هستند. به هر حال امیدواریم بتوانیم با توجه به شرایط روحی خوبی که به دلیل قهرمانی در لیگ کشور داشته‌ایم، نتیجه‌ خوبی را در این دیدار به دست آوریم. البته بازیکنانم تا حدودی خسته هستند و شاید آن طور که باید نتوانسته‌اند، استراحت لازم را داشته باشند اما اعتقاد و اطمینان من به بازیکنان در روزهای سخت بالاست.: بازیکنانم به این باور رسیده‌اند که می‌توانند کار سخت را انجام دهند که انجام آن هم یک هنر است و بارها این کار را انجام داده‌ایم.

استقبال تماشاچی های اهوازی ؟

در دیدار فردا بازیکنان غیرتمند فولاد مقابل هوادارانشان بازی می‌کنند که امیدوارم هواداران مثل همیشه به ورزشگاه بیایند؛ چرا که حضور آنها انگیزه مضاعفی برای فولاد و بازیکنان آن است تا بتوانیم به سه امتیا‌ز بازی برسیم تا به خواست خداوند برای دیدار بعدی‌مان مقابل السد عربستان به خانه خدا سفر کنیم و یک سفر زیارتی، تفریحی و ورزشی را دنبال کنیم تا در آن شرایط که یک اتفاق خوب است‌ آن بازی را هم پشت سر بگذاریم.

حرفهای سرمربی الجیش مبنی بر کسب سه امتیاز بازی؟

به نظر سرمربی حریف احترام می گذارم و حق طبیعی‌شان است که این گونه صحبت کند. الجیش تیم خوبی است و با تیم ما هم امتیاز. بازی‌های این تیم نشان داده است که آنها خوب هستند. سرمربی این تیم نیز بسیار خوب است و شخصیت خوبی هم دارد ولی ما هم شرایط خوبی داریم و بازیکنانم انگیزه بالایی دارند. آنچه این سرمربی در مورد ما بیان کرده است ما هم نسبت به این تیم و بازی که در دور رفت مقابل آنها داشته‌ایم شناختمان بیشتر شده است.

بازگشت ملی پوشان ؟

خوشحالیم که ملی‌پوشان را در جمع مان داریم که این نگرانی برای ما بود. روز گذشته کی‌روش شرایطی را فراهم کرد تا بازیکنان ملی‌پوش ما نیز مانند سایر تیم‌ها در اختیارمان باشند.

ترس ازتکرار تساوی بدون گل بازی رفت؟

از نقاط ضعف و قوت حریف کاملا آگاه هستیم و اکنون با شناخت بیشتری به مصاف آنها می رویم. امیدوارم که بتوانیم موفق شویم. امیدوارم از نقاط ضعف و قوت خودمان به خوبی استفاده کنیم و مانند دور رفت در بخش گل زدن بدشانس و بی دقت نباشیم. ما ایجاد موقعیت کردیم اما در تمام کردن و گل زدن نتوانستیم به حقمان برسیم که امیدوارم در این بازی دیگر این اتفاق رخ ندهد.

چه انتظاری از هوادارانتان برای این بازی دارید؟

 سعی می‌کنم که انتظارات کمتری داشته باشم. ما همیشه گفته ایم و اعتقادمان این است که حضور هواداران نقش مهمی در موفقیت‌های فولاد داشته است. آنها خودشان نتایج فولاد را دنبال می‌کنند و اتفاقی که در لیگ به واسطه قهرمانی‌مان برای ما به وجود آمد به ما کمک می‌کند تا هواداران به صورت خودجوش حضورشان را در ورزشگاه پر رنگ تر می‌کنند. به همین دلیل می گویم که انتظار زیادی از آنها ندارم. می‌دانم که هوادارانمان تمایل بسیاری دارند که به ورزشگاه بیایند و تیمشان را تشویق کنند. امیدوارم که مانند لیگ برتر که به قهرمانی دست یافتیم. در لیگ قهرمانان آسیا هم خوب باشیم و در این بخش نیز شادی مردم تداوم داشته باشد.

     
آی اسپورت
2014-04-15 16:48:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر