فهرست
جدایی محسن و رسول؛ دلیر دیگر بازیکن خطیبی نیست!
جدایی محسن و رسول؛ دلیر دیگر بازیکن خطیبی نیست!

جدایی محسن و رسول؛ دلیر دیگر بازیکن خطیبی نیست!

آی اسپورت- بعد از چندین همکاری متوالی، سرانجام محسن دلیر از رسول خطیبی جدا شد و در این فصل لباس تیم مس کرمان در لیگ دسته اول را به تن خواهدکرد. دلیر و خطیبی از 2 فصل قبل تاکنون در همه‌ی تیم‌ها با هم بودند. ابتدا دلیر در تراکتورسازی شاگرد خطیبی شد ولی مدتی بعد رسول از این تیم جدا شد و دلیر در جمع تبریزی‌ها تنها ماند. در لیگ فصل گذشته خطیبی بعد از حضور در سیاه‌جامگان ، دلیر را هم همراه با خود به مشهد برد. اما عمر مربیگری رسول در این تیم هم چند ماه بود و در میانه‌های راه جدا شد. بعد از حضور خطیبی در ماشین سازی در نیم فصل دوم مسابقات، رضایت‌نامه‌ی دلیر برای تبریز صادر شد تا او و خطیبی دوباره هم‌تیمی شوند اما این بار در لیگ دسته اول.

دلیر در نیم فصل حضورش در ماشین‌سازی با زدن 5 گل نقش تاثیرگذاری در صعود به لیگ برتر داشت. بعد از صعود ماشین‌سازی به لیگ برتر و ماندنی شدن خطیبی، این بار دلیر از رسول جدا شد و به مس کرمان پیوست. نکته‌ی جالب در مورد این مربی و بازیکن پیمودن مسیر یکسان تا رسیدن به تراکتورسازی است. دلیر یک سال قبل از خطیبی در 3 سال متوالی حضور در ماشین‌سازی، گسترش فولاد و تراکتورسازی را تجربه کرد!

کد خبر: 9401
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-24 22:26:55
نظر دهید
۱ نظر
ماشینچی
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۰۸
اقای نویسنده تحقیق کن بعد بنویس محسن دلیر از زمان دکتر دبیری توسط رسول از مرند ب ماشین سازی امد بعداز صعود نکردن ماشین در انزمان بیشترین حدود۹نفر از بازیکنان اصلی به همراه رسول خطیبی ب گسترش رفتن وانجا موفق شدن تاگسترش رالیگ برتری کنند چطور شما که بلد نیستین مقاله هم مینویسید خدا شانسبده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر