فهرست

سرمربی الجیش: سرگروه از بین ما و فولاد بیرون می آید / برای برد در اهواز برنامه داریم

آی اسپورت - نبیل معلول بازیکن نام آشنای فوتبال عرب حالا سرمربی تیم الجیش است .  این مربی اهل تونس با چهره ای جدی در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار دو تیم فولاد و الجیش در چارچوب هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسی حضور یافت در مدت ده دقیقه کوتاه  به سئوالات خبرنگران پاسخ داد . متن کامل پرسش و پاسخ خبرنگاران با نبیل را بخوانید:

جایگاه الجیش و کیفیت این بازی؟

همانطور که فولاد قهرمان ایران شد ما هم نایب قهرمان قطر شدیم. در حقیقت این بازی دیدار تیم قهرمان و نایب قهرمان فوتبال ایران و قطر است که برای تعیین سرگروه گروه دوم لیگ قهرمانان آسیا انجام خواهد شد.

امیدواری های بازی فردا ؟

بازی سختی پیش رو داریم. عادت داریم در هر بازی فقط برای کسب 3 امتیاز وارد میدان شویم و اعتقادی به ضد فوتبال نداریم. دو بازیکن تأثیرگذار خود را در اختیار ندایم اما مطمئن هستم بازیکنان جایگزین جای خالی آنها را به خوبی پر خواهند کرد.

برنامه برای بازی فولاد؟

می‌دانیم که فولاد فوتبال سرعتی انجام می‌دهد. اسماعیل شریفات به همراه بختیار رحمانی و بازیکن برزیلی این تیم (پریرا) بازیکنانی هستند که تأثیرگذارند. ما برای برد و فشار روی دروازه فولاد برنامه‌ریزی داریم.

پیش بینی از آینده گروه ؟

در یک ماه گذشته 8 بازی انجام دادیم و توانستیم نایب قهرمان فوتبال قطر شویم، 5 بازیکن یک اخطاره داریم و این را باید بگویم که فولاد و الجیش تیم‌های قدرتمند این گروه هستند و به دنبال این هستیم که در دور بعدی شایستگی خود را نشان دهیم.

     
آی اسپورت
2014-04-15 16:50:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر