فهرست
مارتینو: در مورد استفاده از پیکه، پویول یا بارترا، فردا تصمیم گیری می کنم
مارتینو: در مورد استفاده از پیکه، پویول یا بارترا، فردا تصمیم گیری می کنم

مارتینو: در مورد استفاده از پیکه، پویول یا بارترا، فردا تصمیم گیری می کنم

آی اسپورت- جراردو مارتینو، سرمربی بارسا، اعلام کرد که در مورد استفاده از جرارد پیکه یا کارلس پویول برای دیدار مقابل رئال در فینال کوپا دل ری، فردا صبح تصمیم گیری خواهد گرد.

آبی و اناری ها امیدوارند این دو بازیکن که از ناحیه لگن و زانو آسیب دیده اند، بتوانند برای دیدار فردا شب مقابل رئال، تیم شان را همراهی کند؛ هرچند آنها به هر حال بارسا را در سفر به والنسیا همراهی خواهند کرد.

مارک بارترا نیز از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی است و حضورش در این دیدار در هاله ای از ابهام قرار دارد اما مارتینو اعلام کرد با توجه به روندی که این بازیکنان در چند روز اخیر داشتند، امیدوار است که بتواند از آنها استفاده کنند اما در مورد هیچ یک از آنها دست به ریسک نخواهد زد.

او به خبرنگاران گفت:" ما می توانیم از هر یک از این سه گزینه استفاده کنیم. ما امروز جواب های خوبی دریافت کردیم. باید ببینیم در تمرین فردا چه رخ خواهد داد.

هیچ کسی بازی نخواهد کرد مگر اینکه از شرایط مطلوبی برخوردار باشد."

مارتینو معتقد است بازی کردن پویول می تواند از نظر روحی کمک زیادی به بارسا کند زیرا این آخرین بازی او در کوپا دل ری با پیراهن بارسا خواهد بود.

" من از لحاظ شخصیتی و حرفه ای، برای پویول احترام زیادی قائل هستم. اگر او بتواند بازی کند، برای ما وزنه روحی موثری خواهد بود؛ هم برای تیم و هم برای تک تک بازیکنان."

     
آی اسپورت
2014-04-15 17:32:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر