فهرست
سوژه روز: ژنرال و سربازان کهنه کارش
سوژه روز: ژنرال و سربازان کهنه کارش

سوژه روز: ژنرال و سربازان کهنه کارش

آی اسپورت - "  به قول استاد فیروزخان کریمی شناسنامه ملاک نیست و عملکرد بازیکن مهم است." امیر قلعه نویی با چنین نگرشی، میانگین سنی تراکتور را بالا برده و در فصل نقل و انتقالات دست روی بازیکنانی گذاشته که سن و سالی از آنها گذشته است. ادینیوی 34 ساله بعد از آقای گلی لیگ چهاردهم با پیراهن تراکتور، راهی السیلیه شد تا در لیگ قطر بازی کند اما در این تیم به هیچ عنوان موفق نبود و با زدن تنها یک گل، دست مدیران باشگاه قطری را برای اخراجش باز گذاشت. بازیکن محبوب هواداران تراکتور بعد از قطر راهی برزیل شد تا برای تیم فرویارا بازی کند. او در این تیم که در یکی از لیگهای منطقه ای برزیل حضور داشت، 5 گل زد و حالا به تبریز برگشته تا دوباره شانسش برای آقای گلی لیگ را امتحان کند.
کرار جاسم 29 ساله هم که در زمان حضورش در استقلال، لیگ ایران را مسخره خوانده و گفته بود که دیگر به ایران برنخواهد گشت، بعد از یکسال بازی در کشورش دوباره راهی ایران شد تا مجددا پیراهن تراکتور را بپوشد. او تنها هافبک طراح این تیم نیست و محمد نوری 33 ساله هم که در بازگشت از قطر، راهی به پرسپولیس پیدا نکرد، به تبریز رفته تا در تراکتور بازی کند. به جز این نفرات، تراکتورسازی محسن بنگر 37 ساله را - که پرسپولیس دیگر به او احتیاجی نداشت  -  هم به خدمت گرفته تا امیر قلعه نویی که عقیده دارد دفاع تیم باید مسن باشد، به هدفش برسد.


کد خبر: 9408
  ۴  
آی اسپورت
2016-07-25 08:48:08
نظر دهید
۴ نظر
علی کچـــل
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۰۱
مسخره تر از ترتری ها نداریم ...
واسه کسایی سینه چاک میدن که تا دیروز فحش مافیا بودن ... بودن ...
بازی کیسه-ترتر شعار ترکا علیه قندلی چی بود ؟؟؟؟؟؟؟
-
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۴۸
به شما چه
جوابیه تراختورچی:
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۱۹
مسخره ها پت و مت هاست(پس پس و اس اس)که هر کدوم ادعای 45 میلیون هواداری می کنند در صورتی که جمعیت ایران بالغ بر 70 میلیون نفری است.با همه امکاناتی که دارند(روز مسابقه رسانه های تصویری و نوشتاری بازیهاشون رو تبلیغ می کنند)استادیوم آزادی همه گونه امکانات رو داره خط مترو زیر پاشونه ...داخل شهر هستش ...ولی به وعده خوردن ساندویچ و گرفتن فندک به ورزشگاه میرند.این ورزشگاه در 2 صورت میتونه پر بشه 1:وقتی تراختوریها یک طرف مسابقه باشند 2:وقتی بازی رایگان اعلام بشهههههههههههههه.
ایچینه سیچیم سوراختور
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۵
از طرف پرطرفدار ترین تیم آسیا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر