فهرست
گنج خواهی در طلب، رنجی ببر
گنج خواهی در طلب، رنجی ببر

گنج خواهی در طلب، رنجی ببر

آی اسپورت - لیگ قهرمانان آسیا در سال دو هزار و بیست با همه فراز و فرودهایش برای تیمهای ایرانی به پایان رسید و پرسپولیس بار دیگر در یک قدمی کسب جام از رسیدن به آن باز ماند. فراموش نکنیم تا قبل از حضور دو سال پیش پرسپولیس در فینال، ذوب آهن در سال دو هزار و ده آخرین تیمی بود که به فینال لیگ قهرمانان رسید، اما پرسپولیس در چهار سال اخیر سه بار در نیمه نهایی و دو بار در مرحله نهایی حاضر بوده که در قیاس با امکانات و بازیکنهای لژیونر غرب و شرق آسیا موفقیت بزرگی به حساب می آید. حالا دیگر ایران در نیمه نهایی های آسیا نماینده ی قابل احترامی به نام پرسپولیس  دارد که  آسیا آن را به عنوان تیمی مقتدر، با شخصیت و قابل احترام می شناسد و این به دست نیامده مگر با تزریق روحیه برتری جویی، جاه طلبی و پشتکار فراوان.

راز موفقیت های اخیر پرسپولیس را باید در همین فراموش کردن گذشته و نگاه به آینده جستجو کرد، جدا شدن امثال بیرانوند، علیپور، ترابی، خلیل زاده از استخوان‌بندی اصلی تیم و نبود آل کثیر، وحید امیری، احسان پهلوان در فینال باعث شد دست پرسپولیس از جام کوتاه بماند، اما پرسپولیس به راه خود ادامه داده و می دهد تا موفقیت های بیشتری به کلکسیون افتخارات خود اضافه کند.

فینال هر رشته ی ورزشی داستان خود را دارد، قهرمان با استفاده از کوچکترین اشتباه حریف تعیین می شود و تلخ ترین مدال در ورزش مدال نقره است، اما خاصیت تیمهای بزرگ این است که نه جشن پیروزی را طول می دهند و نه عزای شکست را.

خانواده پرسپولیس به خوبی به این بلوغ فکری رسیده اند که زانوی غم بغل کردن دردی از تیم دوا نمی کند، بیانیه ی باشگاه پرسپولیس ، پست اینستاگرامی یحیی گل محمدی و احمد نوراللهی نشان دهنده تعهد آنها به هوادارانی است که با موفقیت های تیمشان سر به آسمان ساییدند و با ناکامی هایش غمگین شدند، اما همه می دانند زندگی ادامه دارد، چشم بر هم زدنی مسابقات لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان سال آینده از راه می رسد و فرصتی برای غصه خوردن نیست. بزنگاه تاریخی یک تفکر همین جاها نمود پیدا می کند، وقتی مجموعه ای به این باور برسد که شکست پایان دنیا نیست وباید برای موفقیتهای آینده ایستاد، جنگید، عرق ریخت و تلاش کرد.

برهوادار پرسپولیس واجب است که  پا به پای  کادرفنی و بازیکنان چشم بر آینده داشته باشد و از تیم محبوب خود حمایت کند تا همچنان شاهد موفقیت های بیشتر پرسپولیس باشد.

 

به قول سعدی شیرازی :

گنج خواهی در طلب،  رنجی ببر......خرمنی می بایدت، تخمی بکار

۲۰ ۱  
آی اسپورت
2020-12-21 00:41:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۹، ۰۹:۳۹
با این همه حمایت اگر آلومینیوم اراک هم بود راحت قهرمان آسیا میشد: انتخاب یک مدیر توانا که علاوه بر مدیریت خدمات رایگان دندانپزشکی هم به تیم ارائه میداد، یک هیئت مدیره قوی و اقتصادی!! که طوری درآمدهای باشگاه را خرج میکردن که حتی کادر فنی و بازیکنان و طلبکاران و ... هم متوجه نمیشدن پولها کجا رفته،البته مدیونید فکر بد کنید، این پولها خرج همسایه!! و فقرا میشد،حفظ اسکلت اصلی و بازیکنهای کلیدی تیم، جذب بهترین بازیکنان لیگ برتر که دعوا سرشون بود و با درایت مدیریت جذب باشگاه شدن، حمایت قاطع وزیر ورزش و فدراسیون و آرزوی موفقیت شدید! اونها برای تیم، حالا اگر یک باشگاه ایرانی دیگه فینال بود همه برای اولسان آرزوی موفقیت میکردن، حمایت قاطع وزیرارتباطات از تیم( دیگه هر احمقی هم میفهمه یکسال اینترنت رایگان به تیم اهدا کرد،اونم از هر دو اپراتور،برای تیمهای دیگه یا مردم عادی این کار را میکرد؟؟) حمایت وزیربهداشت از تیم که تست کرونای تیم را انجام بدن..چرا برای مردم عادی این کار را نمیکنن؟؟؟ تبعیض تا کجا؟؟؟؟ از تلویزیون که دیگه نگم،آرزوی موفقیت!!! برای برتری پرسپولیس،حالا تیم دیگه ای بود این آرزو را میکردن؟؟؟ شما فکر نکنید آرزوی موفقیت کم چیزی هست، این را فقط اهل فن مثل تقوی از بریتانیا میفهمن...تازه فینال را پخش مستقیم هم کردن،چرا؟؟؟ عده زیادی از مردم میخواستن اون ساعت تکرار سریال شب گذشته را ببینن ولی چه میشه کرد؟ زورشون به این تیم حکومتی نمیرسه...اینها را ول کنید،کل تیم را با هواپیما به قطر بردن..باورتون میشه؟؟ در این شرایط بد اقتصادی که هر ایرانی نمیتونه سوارهواپیما بشه اینها یک هواپیما را در اختیار این تیم حکومتی قرار دادن...اون هم برای بازی با تیم ضعیفی مثل اولسان...حالا باز بگید تیم حکومتی و حمایت توهم و زر مفت هست!!!! این همه آرزوی موفقیت،پخش مستقیم،تست کرونا،سفر با هواپیما...ناهار،شام...دیگه چی میخواهید؟؟؟؟؟؟ در پایان فقط صحبت سیامک نعمتی را نقل قول میکنم براتون: داریم برمیگردیم،برای قهرمانی پنجم...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر