فهرست
سورپرایز هفته اول لیگ؛ بازیکن سفارشی فیکس می‌شود؟
سورپرایز هفته اول لیگ؛ بازیکن سفارشی فیکس می‌شود؟

سورپرایز هفته اول لیگ؛ بازیکن سفارشی فیکس می‌شود؟

آی اسپورت - نقل و انتقالات تیم‌های بزرگ در لیگ شانزدهم، انتقادات زیادی به همراه داشت. خیلی از آن‌ها علاوه بر ستاره‌های سرشناس، بارها سراغ بازیکنانی رفتند که نه سابقه خوبی داشتند، نه سن کمی که امید به ستاره شدن آن‌ها باشد. درباره یکی از این بازیکنان که اتفاقا عضو یکی از تیم های بزرگ نیز هست، شایعه شده بخاطر دوستی و همکاری برادرش با مدیرعامل باشگاه که سابق در یک تیم صنعتی همکار بودند، توانسته با تیم مورد علاقه‌اش قرارداد ببندد. خریدی جنجالی که شاید به واسطه همین ارتباط نزدیک، در اولین بازی تیمش یکی از یازده مرد اصلی تیمش در هفته اول لیگ برتر باشد. اتفاقی که اگر رخ دهد نشان می دهد تمام حرف و حدیث هایی که پیرامون محافظه کاری سرمربی معروف این تیم بزرگ به گوش می رسد یک واقعیت تمام است.
 
جالب این است که بازیکن مورد نظر، قرار نبود این فصل نقش مهمی در تیم داشته باشد اما با مصدومیت مدافع چپ این تیم، شاید همه چیز برای او عوض شود. جالب‌تر این که سرمربی تیم برای بازی اول گزینه اصلی فصل قبل را در اختیار دارد اما احتمالا از این بازیکن سفارشی که پست اصلی‌اش هافبک دفاعی است، در پست مدافع چپ استفاده می کند.
 
کمبود بازیکن چپ پا در فوتبال ایران و رفاقت یکی از اقوام با مدیرعامل باشگاه، بهانه‌ای شد تا این بازیکن از تیم‌های درجه 2 به یکی از بزرگترین تیم‌های ایران برسد و شاید به لطف همین بهانه، در اولین بازی در ترکیب اصلی تیمش هم به میدان برود. مسیر کوتاه و عجیبی که ظرف چند ماه، او را از چهره‌ای ناشناخته به یکی از چهره‌های مشهور فوتبال ایران تبدیل می‌کند.

منبع: اسپورت تی وی
  ۵  
آی اسپورت
2016-07-25 09:30:28
نظر دهید

۵ نظر
imna
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۰۲
امیدوارم محسن ربیع خواه نباشه!!
-
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۰۲
پرسپولیس باید از شما دوتا سایت دروغ پرداز شکایت کنه… با این مشخصات واضحی که دادید اون بازیکن ربیع خواه و مربی برانکو هستش… یه روز ادعا می کنید ربیع خواه از اقوام ترکاشونده الان هم که ادعای دیگه ای کردید… چرا درباره محرومیت واقعیه رحمتی چیزی ندارید بنویسید؟
-
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۵۱
حالا شاید ربیع خواه خوب بازی کنه شایدم بد ولی فصل پیش هم درمورد محمد انصاری و محسن مسلمان همین مطالب رو می نوشتن... خدا بخیر کنه این فصل همه خبرنگارا حامی منصوریان و ضد پرسپولیسن وگرنه منصوریان فصل قبل در مورد هر بازیکنی که قول داده بود ضعیف از آب در اومد و هیچ کس هم بهش گیر نداد. این فصلم بازیکن داغون به استقلال برده کسیم بهش گیر نداده.... حالا ببینیم چی میشه
-
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۲
ببین آقای محترم پرسپولیس و برانکو شدن تنها تیم ستاره ساز لیگ.. نمونه اش انصاری،طارمی،علیپور،نورالهی و ... امسالم مطمئن باش چند تا ستاره تحویل تیم ملی میده ،شما هم اگه نمیتونی این موفقیت های پروفسور و پرسپولیس کبیر رو ببینی سرت رو بزن به هر چی دوست داری... درضمن همین آقای ربیع خواه تو تیم تراکتور هم بازی میکرده!!
علی سینز و بانو برانکو
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
بازهم لنگ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر