فهرست
جهانبخش: سقوط داماش بدترین خاطره ورزشی عمرم بود/ خدا کند داماش مثل سپیدرود نشود /
جهانبخش: سقوط داماش بدترین خاطره ورزشی عمرم بود/ خدا کند داماش مثل سپیدرود نشود /

جهانبخش: سقوط داماش بدترین خاطره ورزشی عمرم بود/ خدا کند داماش مثل سپیدرود نشود /

 آی اسپورت - علی رضا جهانبخش از یک باشگاه کوچک اما پرطرفدار در شمال ایران بعد از کمتر از دو سال حضور در لیگ برتر به قلب اروپا ترانسفر شد. او و هم تیمی هایش سال گذشته در چنین روزهایی توانسته بودند داماش را در لیگ برتر حفظ کنند.

اما امسال داستان متفاوت شده بود. جهانبخش در ارتباط با سقوط داماش گفت:من دو سال عالی با خاطرات منحصر به فرد و فراموش نشدنی در داماش داشتم و همه چیز در این باشگاه خوب و باشکوه بود. کادر فنی، مدیریت و پرسنل خوب بودند و از هیچ نظری ما مشکل نداشتیم به جز داستان مالی. مشکل عمده و شاید تنها مشکل ما مالی بود که بیشتر از دو سال است گریبان این تیم را گرفته است و با این وجود سال اول هفتم شدیم و سال بعد هم خوب بودیم و در لیگ توانستیم خودمان را حفظ کنیم.اما امسال آب پاکی را روی دست بچه ریختند و هیچ جای امیدی برای آنها باقی نماند.

او ادامه می دهد : بچه ها فقط به عشق هوادار بازی می کردند اما مساله مالی امری نیست که بشود برای همیشه با آن دست و گریبان برد و از لحاظ روحی روی بچه ها تاثیر بدی می گذارد. من تمام بازی های داماش را امسال دنبال می کردم و در هفته آخر دقیقه به دقیقه شرایط سایر تیم ها را مورد بررسی قرار می دادم، چرا که داماش را هنوزم تیم خودم می دانم و تا این لحظه نتوانستم باور کنم که داماش سقوط کرده است. این سقوط بدترین خاطره فوتبالی تمام عمر من بوده است.
به گفته جهانخش ؛ مهاجم داماش هوادارانی دارند که برای تیمشان از جان مایه می گذارند و این تیم برای شان همه چیز است و به آن هویت ذبخشیده اند و آن را با هویت شهر رشت و استان گیلان گره زده اند. همه ی امید من و هواداران بازیکنان این است که با یک مدیریت خوب این تیم خیلی زود به سطح اول فوتبال ایران بازگردد و خدای نکرده مانند سپیدرود سالها در لیگ های پایین باقی نماند چرا که حق مردم رشت این نیست که یک تیم شایسته فقط به خاطر بی پولی سقوط کند.
جهانبخش در خصوص پیشنهاد های اروپایی اش به خصوص منچستر و لیگ برتر با فروتنی می گوید: بیشتر در حد گمانه زنی و صحبت های اولیه است. اما چند تیم با مدیر برنامه هایم صحبت کرده اند و مطمئن بعد از جام جهانی شاید اوضاع خیلی فرق کند. اهل بازار گرمی نیستم و تا قضییه جدی نشود به آنها فکر نمی کنم.

     
آی اسپورت
2014-04-15 17:57:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر