فهرست
گزارش ویژه/ برای سپاهان و شریفی: دوران مقدس مصدومیت!
گزارش ویژه/ برای سپاهان و شریفی: دوران مقدس مصدومیت!

گزارش ویژه/ برای سپاهان و شریفی: دوران مقدس مصدومیت!

آی‌اسپورت-  1- «اگر تراکتور او را می‌خواست باید در ابتدای فصل با سپاهان صحبت می‌کرد و از ما می‌خواست تا این بازیکن را در اختیار آنها قرار می‌دادیم نه اینکه در نیم‌فصل رقابت‌ها با بازیکن مستقیم صحبت کرده و او را هوایی کنند. حرمت گذاشتن بین باشگاه‌ها باید رعایت شود و تراکتور باید بداند که سپاهان روی شریفی حساب باز کرده و اگر هم قصد جذب او را داشتند، باید ابتدا با ما مذاکره می‌کردند که ببینند ما موافق این موضوع هستیم یا خیر».  این واکنش اولیه باقریان مدیرعامل سپاهان پس از علنی شدن علاقه مهدی شریفی برای پیوستن به تراکتور بود. واکنشی که خیلی زود فروکش کرد. باقریان به راحتی و برعکس آنچه ادعا می‌کرد با این جدایی موافقت کرد. او یک روز بعد در چرخشی عجیب گفت:«شریفی می‌تواند از دانشگاه انصراف بدهد و با این شرایط سرباز می‌شود. اینکه او بخواهد در سپاهان بماند یا از این تیم جدا شود، دست خودش خواهد بود».


2- شریفی از روزی که به تراکتور پیوست هیچ وقت به طور کامل در اختیار این تیم نبود. بازیکنی که جنجال فراوانی بر سر انتقالش به وجود آمد در حساس‌ترین بازی‌های نیم فصل دوم چه در لیگ و چه در لیگ قهرمانان تنها برای دقایقی به عنوان یار تعویضی به میدان رفت. موضوعی که باعث اعتراض‌های زیادی به کادر فنی تراکتور شد. تا جایی که قلعه‌نویی در واکنش به این اعتراض‌ها پرده از مشکلی بزرگ برداشت و گفت: «مهدی با توجه به مصدومیت کهنه‌ای که دارد باید دقایق خاصی برای ما به میدان برود تا در پایان فصل به صورت اساسی این مصدومیت را درمان کند».
 

3- مهدی شریفی 28 اردیبهشت درست چهار روز پس از پایان لیگ و در حالی که تراکتور درگیر لیگ قهرمانان بود پای خود را جراحی کرد. عملی که نشان داد هر دو پای او هم پارگی تاندون و هم آسیب دیدگی استخوانی داشت. پزشک تراکتور پس از این عمل گفت:«او باید دوران نقاهت 6 هفته‌ای را پشت سر بگذارد و پس از آن با انجام تمرینات سبک به فوتبال برگردد». اما با وجود اینکه بیش از دو ماه از زمان جراحی او گذشته شریفی همچنان مصدوم است و نمی‌تواند کمکی به تراکتور کند.
 

4- «تمرینات سبک را زیر نظر پزشکان آغاز کرده اما او تا حدود یک ماه آینده قادر به حضور در تمرینات گروهی تراکتور نیست». این خبر تکراری‌ترین خبری است که از زمان حضور مهدی شریفی در تراکتور از او شنیده می‌شود. بازیکنی که امیر قلعه‌نویی او را برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به هر شکلی بود از اصفهان به تبریز کشاند تا مشکلات خط حمله تیمش را بر طرف کند، حالا با شروع لیگ جدید هم آماده نیست و مشخص نیست چه زمانی آماده بازی می‌شود.
 

5-  پس از گذشت شش ماه از انتقال شریفی به تراکتور حالا بیش از هر زمان دیگری دلیل چرخش عجیب مدیرعامل سپاهان روشن می‌شود. باقریان با علم به اینکه مهره کلیدی تیمش مدت‌ها مصدوم است و با این شرایط هیچ کمکی به سپاهان نمی‌تواند بکند به انتقالش رضایت داد. باقریان در حالی در مصاحبه دوم خود اعلام کرد ماندن یا رفتن مهاجم جوان تیمش دست خودش خواهد بود که سپاهان با وجود انصراف شریفی از دانشگاه  می‌توانست تا پایان فصل او را حفظ کند. حال شریفی با توجه به مصدومیت سنگینی که دارد، احتمالا در فصل جدید هم نقش زیادی در تفکرات تاکتیکی قلعه‌نویی بازی نخواهد کرد، اما او در تفکرات خود به خوبی توانست دوران مصدومیتش را مدیریت کند تا برنده اصلی این بازی نامقدس باشد.   
 


کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-07-25 13:58:27
نظر دهید

۱ نظر
-
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۰۸
این سپاهان ماز مور جایی نمیخوابه که اب از زیرش ردش سپاه باید یه اضافی بزنه براش که که تمام مرغابیهای انزلی برای هرروزش تخم بزارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر