فهرست
برانکو در کنفرانس؛ تراکتور-استقلال را ندیدم!
برانکو در کنفرانس؛ تراکتور-استقلال را ندیدم!

برانکو در کنفرانس؛ تراکتور-استقلال را ندیدم!

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری قبل از بازی مقابل پدیده شهرخودرو گفت: به هر حال مسابقات فشرده است و جام حذفی را فردا در پیش داریم بعد از مدت زیادی فعلا گزینه قهرمانی نیستیم.

* مقابل پدیده گزینه قهرمانی نیستیم

بعد از مدت‌ها باید بگویم در این مسابقه گزینه قهرمانی نیستیم نه اینکه نمی‌خواهیم برنده بازی شویم بلکه به این خاطر مسابقات جام حذفی است و با تیمی بازی داریم که همین چند وقت پیش با آن بازی کردیم تیمی که در جمع صدرنشینان است و برای قهرمانی می‌جنگند. قبل از بازی با سپیدرود  هم گفتم جام  حذفی پر از حوادث غیرمترقبه است و هر اتفاقی ممکن است در آن بیفتند.دلیلش هم این است که تیم داماش گیلانی‌ها به فینال رسیده است.

* دل‌مان می‌خواهید فینالیست شویم

خوشحالم از این بازی و به دنبال پیروزی هستیم و دلمان می‌خواهد به فینال برسیم. البته تا فینال راه خیلی خیلی سختی خواهیم داشت. به هر حال اگر پدیده را ببریم باید با سپاهان بازی کنیم. هدفمان قهرمانی در جام حذفی است. به همین خاطر هم در این مسابقه به دنبال مصلحت‌اندیشی و حساب‌گری نیستیم.

* همه سرحال هستند

به جز ماهینی و انصاری که نیستند بقیه همه سرحال هستند ربیع‌خواه و رادوشوویچ هم مشکل کوچکی دارند که حل می‌شود.

* خبری از بازی کردن یا نکردن ترابی ندارم

کسی درباره اینکه ترابی می‌تواند بازی کند یا نه، به من اطلاع نداده است.

*بازی استقلال و تراکتورسازی چه ربطی به من دارد؟!

در این باره حرف نمی‌زنم، ما با تیم پدیده بازی داریم و بازی استقلال و تراکتورسازی چه ارتباطی به من دارد؟ من حتی این بازی را هم ندیدم.

* با نفرات جدید نمی‌توان یک شبه همه مشکلات را حل کرد

واقعیت این است که ما بازیکنان جدیدی داریم که یک شبه نمی‌توان مشکلات را حل کرد. برخی از مربیان معتقدند که بازیکنان جدید نیاز به 8 الی 10 ماه زمان دارند اما می‌دانم که همه ما دلمان می‌خواهد که بازیکنان جدید در 8 الی 10 دقیقه آماده شوند اما آنها روز به روز بهتر خواهند شد.

* نمی‌دانم چرا می‌گویند پرسپولیس مشکل دارد!

نمی‌دانم چرا می‌گویند ما مشکل داریم؛ چرا که ما سپیدرود را بدون ملی‌پوش بردیم و تیم پدیده که رقیب مستقیم ماست را قاطعانه شکست دادیم. در اهواز به فولاد باختیم و این در حالی است که حق ما باخت نبود و استقلال خوزستان را خیلی مطمئن شکست دادیم اما در این بین شاید برخی‌ها انتظار دارند که ما هر بازی 4 الی 6 گل بزنیم که به نظرم این حرف‌ها تحقیر تیم‌های دیگر است. شما دیدید که استقلال خوزستان که عملا از لیگ حذف شده مقابل ما چقدر خوب ظاهر شد و بازیکنان جدید نیاز به زمان دارند.

* برنامه فشرده به ضرر پرسپولیس است

بله با نظر شما موافقم و این به ضرر ماست. به هر حال برنامه آن طور که تعیین شده انجام می‌شود و لطمه‌ای به برنامه نزدیم. حالا نمی‌دانم اگر ما قهرمان می‌شدیم و به فینال جام باشگاه‌های جهان می‌رفتیم چه اتفاقی رخ می‌داد. اما نمی‌خواهم گله کنم. هر کاری می‌کنیم می‌گویند به ما لطف دارند و کمک می‌کنند این در حالی است که ما تنها تیمی هستیم که جام حذفی را بدون ملی‌پوشان بازی کردیم مقابل پیکان هم در لیگ برتر بدون ملی‌پوشان‌مان به میدان رفتیم البته مشکل زیادی خواهیم داشت اما کادر و بازیکنان خوبی داریم و از هیچ چیز هراسی نداریم.

* صحبت‌های خوبی در مورد خلیلی شنیده ام

این دیگر مربوط به سیاست‌های باشگاه است. محسن خلیلی را تا حدی می‌شناسم. فقط در مورد او حرف‌های خوبی شنیده‌ام. شخصا دو سه بار با او رودرو شده‌ام. مدیران باشگاه تصمیم گرفتند که او بیاید قطعا آنالیز خوبی کرده‌اند. سرپرستی پست مهمی در باشگاه است کار پر مسئولیت و مهمی است و خیلی وقت‌ها هم کار سختی است. باید ارتباط خوبی بین سرپرست با بازیکنان، رسانه‌ها، کادر و باشگاه ایجاد شود. سرپرستی کار بسیار پر مشغله و پر مسئولیتی است امیدوارم این یک قدم بهتر رو به جلو باشد و در راستای بهبودی باشگاه یک قدم به جلو برداشته شده باشد.

* مشکل مالی پرسپولیس مثل دیگر جاها خوب نیست

وضعیت مالی مثل هر جای دیگر خوب نیست بیشتر از این نمی‌دانم چه باید بگویم.

* اعتراض رادوشوویچ را از عرب بپرسید

این سوال را از عرب بپرسید نه از من.

۷۲ ۶  
آی اسپورت
2019-02-17 14:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
گوزن نر
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۵:۵۸
میگم‌مستر برانگوه.خوب مالیدی در چرتپولیسیها و داری میری تیم ملی را گند بکشی.
۶ ۲
کیسه چرک
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۳۶
اِ گوزی باز پیدات شد؟ ای کلک از عن برانکو فریز کرده بودی تو این چند روز مصرف میکردی
پدرتم
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۰۹
فعلن نیا خونه گوزن:)))
۲
M
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۱۷
خوب یاد گرفته تو ایران باید چطور رفتار کنه ، اون یکم علاقه ای که از زمان مربیگری تو تیم ملی داشتم نسبت بهش بکل شست رفت، کافیه تو یه بازی یه اوت اشتباه برای استقلال یا برای سپاهان یا احتمالا جدیدا تراکتور گرفته بشه این آقا بیاد تو مصاحبه اش بگه دیدین ما مظلومیم و چه و چه ولی اگر علیه یکی از این تیم ها سوتی زده بشه میگه من کلا بازی بقیه تیم ها رو نمیبینم! چطوری بازی استقلال با پیکان رو دیدی و خودت رای به پنالتی برای پیکان دادی اون وقت بازی تراکتور رو ندیدی؟ واقعا خوب یادگرفتی چطور با هوچی گری بری جلو
۸ ۱
...
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۳۷
برو کیسه کش به درد خودت برس. بگه بازی رو دیدم یه حرفی میزنید بگه ندیدیم باز زر میزنید
سیامک
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷، ۰۲:۴۴
اتفاقا دیدی و ریدی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر