فهرست
فولاد هم ناامید شد: ثاقبی همچنان در بن‌بست انزلی
فولاد هم ناامید شد: ثاقبی همچنان در بن‌بست انزلی

فولاد هم ناامید شد: ثاقبی همچنان در بن‌بست انزلی

آی‌اسپورت- پس از اینکه تراکتور و امیر قلعه‌نویی از جذب شاهین ثاقبی ناامید شدند حالا باشگاه ملوان با درخواست باشگاه فولاد هم مخالفت کرد. مسعود رضاییان،مدیرعامل باشگاه ملوان با ارسال نامه‌ای به اژدری زاده رسما با جدایی ثاقبی از ملوان و حضور او در فولاد مخالفت کرد.


کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-25 15:02:34
نظر دهید

۲ نظر
ملوانی
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۳۲
بن ببست انزلی؟ همین شمایید که بازیکن ها رو خراب می کنید. این بازیکن ناسپاس و نا نجیب با وجود اینکه از تیم های پایه ملوان اومده بود بالا و در سال اول حضورش تو ملوان کلی امتیاز رو به خاطر سوتی هاش از دست داده بودیم ملوان رو دور زد و با وجود مخلفت نیروهای مسلح با روابط سیاسی نظامی تراکتوری ها به تبریز رفت و شاید اگه پور رحمت الله و ثاقبی تو ملوان مونده بودند اصلا ملوانی که به شدت مشکل گلزنی داشت سقوط نمی کرد . حالا این بازیکن برگشته به تیمی که باهاش دو سال قرارداد داره و بهش خیانت کرده این اسمش بنبسته؟ اگه مثل طارمیان و رضاییان پرسپولیسی بود هم تیترتون همین بود؟
علی کامرانی
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۵
شاهین ثاقبی نتیجه طبیعی رفتار غیر حرفه ای رو که انجام داد می بینه و نباید هم گله داشته باشه از قرار دادش دو سال مانده و این دو سال با ملوان در هر سطحی باید بازی کنه نویسنده محترم این پست هم زیادی در این مورد حساس نباشه و به مشکلات معیشتی تیم های سوگلی مشغول باشه پسندیده تر هست ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر