فهرست
اگر استقلال صعود کند تکلیف ملی پوشانش چه می شود؟
اگر استقلال صعود کند تکلیف ملی پوشانش چه می شود؟

اگر استقلال صعود کند تکلیف ملی پوشانش چه می شود؟

آی اسپورت – استقلال  بعد از برد الجزیره امارات اندک شانس هایش برای  صعود را زنده نگه داشت.استقلال فردا در ریاض باید  به مصاف الشباب عربستان برود و در بازی آخر در تهران مقابل الریان قرار بگیرد.استقلالی ها می توانند در صورت  برد در هر دو بازی به عنوان تیم دوم از این گروه صعود کنند که البته این کار فوق العاده دشوار به نظر می رسد اما گر معجزه یاران قلعه نویی و شاگردانش تکمیل شود  و آنها به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمان آسیا برسند  وضعیت شان دوباره  وخیم تر خواهد شد.
طبق تقویم بازی های لیگ قهرمانان آسیا بازی رفت و برگشت مرحله یک هشتم نهایی حدود  دو هفته بعد از پایان دور مقدماتی انجام می شود  و پس از آن وقفه ای طولانی بین بازی های این مرحله و مراحل یک چهارم و نیمه نهایی می افتد.

حال تصور کنید اگر استقلال معجزه را تکمیل کرده و به مرحله بعد برود  دعوای کی روش و باشگاه استقلال در مورد 4 ملی پوش این تیم تا کجا بالا خواهد گرفت؟ مطمئنا اگر استقلال صعود کند  و بخواهد باز هم ملی پوشانش را در اختیار داشته باشد  شاید کی روش باید  بی خیال آندو،صادقی،بیک زاده و حیدری شود و به حضور آنها در اردوی اتریش دل ببندد  اما اگر حضور آنها را در ادامه اردوی آفریقای جنوبی  لام بداند تکلیف چه خواهد بود؟

     
آی اسپورت
2014-04-15 18:59:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر