فهرست
اعتراض دایی: خودتان دیدید داور پنالتی ما را نگرفت
اعتراض دایی: خودتان دیدید داور پنالتی ما را نگرفت

اعتراض دایی: خودتان دیدید داور پنالتی ما را نگرفت

آی اسپورت- علی دایی پس از دیدار تیمش مقابل استقلال در نشست خبری گفت: خودتان هم دیدید که تیم ما در هر دو نیمه بهتر از استقلال کار کرد. با اینکه مدت کمی دور هم بودیم، باید از بچه‌ها تشکر کنم که عالی کار کردند.  15 روز با هم بودیم و بازیکنان خیلی خوب بودند و امروز هم نتیجه آن را دیدیم و بهتر از استقلال بازی کردیم. می‌توانیم روز به روز بهتر شویم و پتانسیل بچه‌های ما بهتر است و باید تلاش کنیم در بازی‌های بعدی با برد از زمین خارج شویم.

جدایی دانشگر و قدردانی از جواد نکونام: ما تنها کاری که می‌توانستیم برای جواد انجام دهیم، قدردانی از او و زحمات او در تیم ملی بود. کار کوچکی بود و به نظرم نکونام آنقدر بزرگ بوده که هرکسی هرچقدر قدردانی کند، بازهم کم است. دانشگر هم ما به تمرین آمدیم و دیدم که به تمرین نیامده و از تیم جدا شده است. به نظرم او اشتباه کرد و این روزها بازیکنان جوان ما اشتباه می‌کنند و دلیل آن هم این است که مشورت اشتباه می‌گیرند. اسم این مشاوران را هم منیجر گذاشته‌اند و اشتباه می‌کنند. او پنجشنبه به تمرین نیامد و باید به کمیته انضباطی برود.

این فصل هم مانند فصل گذشته در صبا تمرینات را در نفت دیر شروع کرد و اکنون شرایط نسبت به فصل گذشته چقدر متفاوت است؟ ما خیلی جلوتر از صبای سال گذشته هستیم. امسال مقابل استقلال شروع کردیم، نه در بازی با استقلال اهواز. فصل قبل اولین را در زمین خودم مقابل استقلال اهواز بازی کردم و مساوی شد و امروز مقابل استقلال شرایط متفاوتی بود. امروز دو بار به تیر دروازه زدیم. باید از تیم داوری تشکر کنم، اما آنها یک پنالتی واخراج را در دقیقه 73، 74 نگرفت که می‌توانست روند بازی را تغییر دهد. ضمن اینکه فصل قبل من در نیم فصل دوم حمایت نشدم که ان‌شاالله این اتفاق اینجا رخ نمی‌دهد و ما بهتر خواهیم شد و جزو مدعیان هم خواهیم بود.  فصل گذشته رفته رفته بهتر شدیم و حتی در نیم فصل اول سوم و چهارم شدیم، اما دیگر حمایت نشد. اینجا خوب شروع کردیم و نباید بگوییم شانسی بود. با اینکه مدت زمان کمی کنار هم بودیم، اما تلاش‌مان زیاد بود. باید این تلاش را بیشتر کنیم تا اگر خدا بخواهد، جزو مدعیان باشیم.

بدون تماشاگر بودن بازی چقدر از فشار استقلال کم و به بازی خوب نفت کمک کرد؟ من روز گذشته هم گفتم که اصلاً موافق نیستم بازی بدون تماشاگر باشد، اما برخی اتفاقات رخ می‌دهد که کار به محرومیت تماشاگران می‌رسد. از هواداران به خصوص هواداران دو تیم بزرگ کشور خواهش می‌کنم برخی مسائل را رعایت کنند. با این شرایط فکر می‌کنم که استقلال در این بازی ضربه خود که هوادارانش نبودند، اما حتی اگر بودند هم ما بازی خودمان را انجام می‌دادیم.
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-25 22:37:46
نظر دهید
۲ نظر
علی کالت به کالت
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۸
بیا برو بابا کالت به کالت کلا همیشه ۳ تا پنالتی با ۴ تا گل آخر هر بازی طلبکاری ولی هروقت تیمت از داوری سود میبره لال هستی البته دست خودت نیست این خصلت لنگی جماعته
داور پل صعود ابی به صدر جدول ولاغیر
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۸
داور عامل صدر نیشنی ابیها تولیگ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر