فهرست
اولین بازی، اولین انتقاد/ نامجو مطلق: استقلال طرح و برنامه نداشت
اولین بازی، اولین انتقاد/ نامجو مطلق: استقلال طرح و برنامه نداشت

اولین بازی، اولین انتقاد/ نامجو مطلق: استقلال طرح و برنامه نداشت

آی اسپورت- بعد از تساوی استقلال در اولین بازی لیگ شانزدهم اولین انتقادها به عملکرد این تیم از زبان یکی از پیشکسوتان این تیم بیان شد. عملکرد استقلال به همراه پرویز مظلومی در فصل گذشته با انتقاد بسیار زیادی از سوی پیشکسوتان همراه بود. حالا باید دید بازی‌های استقلال در هفته‌های بعدی هم به نحوی خواهدبود که جنبش انتقادها دوباره آغاز شود یا نه. صحبت‌های مجید نامجو مطلق را می‌خوانید:

** عملکرد خوبی از استقلال ندیدیم، در نیمه اول دو تیم بازی پایاپای انجام دادند و استقلال از تیزهوشی جابر انصاری استفاده کرد و گل برتری‌بخش خود در این نیمه را به ثمر رساند، اما نیمه دوم بازی کاملا دست نفت بود و استقلال عملکرد خوبی نداشت، شاید ناهماهنگی خط هافبک استقلال و بازی پراشتباه تیم باعث شد نفت کنترل بازی را در دست بگیرد.

** نفت در نیمه دوم مالکیت توپ را در اختیار داشت و در ایجاد موقعیت بسیار موفق بود، آنها 3-2 موقعیت خوب به دست آوردند، شاید استقلال هنوز از فشار تمرینات خارج نشده است، تیم‌هایی که خوب بدنسازی می‌کنند، در یکی‌، دو هفته اول دچار مشکل می‌شوند، اما نفت به دلیل اینکه بدنسازی نکرده،‌ راحت‌تر بازی کرد، قطعاً این تیم در هفته‌های آینده دچار مشکل می‌‌شود و باید فکری به حال بدنسازی کنند. بعد از هفته چهارم نفت فرصت انجام بدنسازی را دارد.استقلال تیمی که انتظار داشتیم نبود و چیزی که امروز مشاهده کردیم عملکرد بسیار ضعیفی بود، آنها به خصوص در دفاع فضای زیادی به حریف می‌دادند و فاصله بین خطوط بسیار زیاد بود. عدم پوشش بازیکنان در یک‌سوم میانی به استقلال لطمه زد و عدم هماهنگی مدافعان کاملاً مشخص بود. به جز امید نورافکن بقیه مدافعان استقلال عملکرد بسیار بدی داشتند و در مجموع استقلال تیم شادابی نبود، باید به این تیم زمان بدهیم و با توجه به اینکه استقلال بسیار پرمهره است شاید بتواند موفق شود. شکلات بدنی در عملکرد تیم تأثیر دارد، اما استقلال طرح و برنامه هم نداشت. باید در چند هفته آینده این مشکلات برطرف شود.** به جز کاوه رضایی که از مابقی نفرات عملکرد بهتری داشت، سایر بازیکنان جدید استقلال چندان درخشان ظاهر نشدند. از بازیکنان قدیمی تیم هم نورافکن و جابر انصاری عملکرد بهتری داشتند. باید به استقلال زمان داد تا بازیکنان جدید با جو تیم آشنا شوند، باید بنشینیم و منتظر بمانیم تا استقلال پوست بیندازد.
کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-25 23:32:29
نظر دهید

۲ نظر
حسین
دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۷
جونممممممم کنعانی گل کاشت .. چوب خدا صدا نداره خخخخخخخخخخ
-
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۵۹
این مساوی و اشتباه کنعانی رو هفته های آینده خیلی به کمک استقلال میاد . انگیزه ها ١٠٠ برابر میشه . امشب اصلا بختیار و امید تو بازی نبودن ، قطعا تو ادامه شرایط اینجوری نمیمونه . فقط منصوریان باید بیشتر تیمو هجومی کنه. ضعفای خط دفاع هم باید زود پوشش داده بشه . داش علی کارشو بلده :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر