فهرست
پیگرینی تایید کرد؛ غیبت دو هفته ای یحیی توره
پیگرینی تایید کرد؛ غیبت دو هفته ای یحیی توره

پیگرینی تایید کرد؛ غیبت دو هفته ای یحیی توره

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، تایید کرد که یحیی توره، ستاره خط میانی تیمش، برای دو هفته از میادین دور خواهد بود.

این ستاره ساحل عاجی در دیدار این هفته سیتی مقابل لیورپول، به دلیل آسیب دیدگی ماهیچه ای، در دقیقه 19 از بازی خارج شد اما پیگرینی اعلام کرد که مصدومیت او به اندازه ای که در ابتدا تصور می شد، بد نیست.

او به خبرنگاران گفت:" شاید مصدومیت او به اندازه ای که در ابتدا تصور می کردیم، بد نباشد. او حداقل به 10 روز تا دو هفته زمان نیاز دارد تا بهبود پیدا کند."

ونسان کمپانی و سرخیو آگوئرو نیز در این هفته با مصدومیت روبرو بودند اما پیگرینی اعلام کرد که هر دو آنها می توانند در دیدار فردا شب مقابل ساندرلند به میدان بروند.

" شرایط کمپانی خوب است. او در فهرست تیم برای دیدار فردا حضور دارد؛ همین طور سرخیو آگوئرو. باید ببینیم چه کسی از ابتدا به میدان خواهد رفت."

با شکست این هفته مقابل لیورپول، اکنون فاصله سیتی با قرمزها به 7 امتیاز افزایش پیدا کرده اما پیگرینی معتقد است که تیمش می تواند قهرمان این فصل لیگ برتر شود.

" اگر ما در دو دیدار عقب افتاده مان به پیروزی برسیم، به یک امتیازی لیورپول می رسیم. اگر به توانایی های تان اعتقاد نداشته باشید، نمی توانید کاری بکنید.

مهم است که در دیدارهای پیش رو ما همان نمایش خوبی که در نیمه دوم دیدار مقابل لیورپول داشتیم را تکرار کنیم."

     
آی اسپورت
2014-04-15 19:13:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر