فهرست
قلعه‌نویی: بازی فردا مرگ و زندگی است/ داور اشتباهات بازی رفت را تکرار نکند
قلعه‌نویی: بازی فردا مرگ و زندگی است/ داور اشتباهات بازی رفت را تکرار نکند

قلعه‌نویی: بازی فردا مرگ و زندگی است/ داور اشتباهات بازی رفت را تکرار نکند

آی اسپورت – امیر قلعه نویی شرایط بسیار حساسی  را پیش روی خود می بیند. او که تیمش در لیگ پنجم شد و از رسیدن به لیگ قهرمانانِ 2014 – 2015 محروم ماند، حالا باید از شانس کمش برای صعود به مرحله حذفی آسیا استفاده کند تا بلکه از خودش و تیمش اعاده حیثیت کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل الشباب عربستان با اشاره به حساسیت دیدار دو تیم گفت: همان‌طور که می‌دانید بازی فردا مرگ و زندگی است و باید حتما در این دیدار به پیروزی برسیم، ما در دور رفت امتیازات زیادی را از دست دادیم و پیروزی در این دیدار می‌تواند ما را به جدول برگرداند. البته بازیکنان ما این مسئله را درک کرده‌اند و با همان انگیزه که مقابل الجزیره امارات بازی کردند در بازی فردا ظاهر خواهند شد.

سرمربی استقلال که هنوز خاطره دیدار رفت و اشتباهات داوری را فراموش نکرده است، در ادامه اظهار داشت: اصل مهم این است که  داور فردا اشتباهات بازی رفت را انجام ندهد ما در بازی رفت به اشتباهات داوری بازی را واگذار کردیم و امیدوارم این اتفاق فردا تکرار نشود.

قلعه نویی تصریح کرد: تیم الشباب هم در دفاع و هم در حمله بسیار خوب عمل می‌کند و سریع از دفاع به حمله اضافه می‌شوند ما بازی این تیم مقابل الهلال را به طور مستقیم تماشا کردیم و باید با ارائه یک بازی منطقی و تاکتیکی ارتباط هافبک و فوروارد این تیم را قطع کنیم چون آنها در 50 متر رو به جلو بسیار خطرناک هستند باز هم تاکید می‌کنم امیدوارم اشتباهات داوری فردا به ضرر ما نباشد.

وی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه استقلال فصل گذشته در لیگ ‌قهرمانان نتایج خوبی گرفت ولی امسال تا حالا در رتبه سوم جدول خود قرار دارد و این مسئله فشار را بر روی این مربی بیشتر می‌کند یا خیر گفت: همان‌طور که مستحضر هستید ما پارسال جزو چهار تیم پایانی بودیم ولی از فصل گذشته تاکنون یاران کلیدی و خوب خود را از دست دادیم یکی از علل افت ما همین بوده که ناخواسته تغییرات زیادی داشتیم ما دنبال این هستیم که در بازی فردا پیروز شویم این بردن باید با برنامه باشد و این استرس باید به صورت مثبت به تیم منتقل شود مانند بازی با الجزیره که باعث پیروزی شد ولی اگر منفی منتقل شود روی کار تاکتیکی ما تاثیر می‌گذارد.

     
آی اسپورت
2014-04-15 19:46:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر