فهرست
سوژه پرسپولیسی‌ها جور شد؛ داور سر تیم دایی را برید؟
سوژه پرسپولیسی‌ها جور شد؛ داور سر تیم دایی را برید؟

سوژه پرسپولیسی‌ها جور شد؛ داور سر تیم دایی را برید؟

آی اسپورت - در کنفرانس مطبوعاتی بازی استقلال و نفت تهران ، علی دایی خیلی متین سخن می گفت. او به دلیل هفته اول لیگ بودن ، آن عصبانیت همیشگی اش را در چنین مواقعی بروز نداد. با این وجود گفت:«می خواستم از تیم داوری تشکر کنم اما در دقیقه 74 یک پنالتی مسلم ما را روی محمد قاضی نگرفتند.»
 
دایی در همان دقیقه از بازی هم برای صحنه درگیری مگویان و محمد قاضی ، کنار زمین شروع به فریاد زدن کرد و تردیدی نداشت روی بازیکنش پنالتی شده است اما حسین زرگر ، داور بازی که به صحنه نزدیک هم بود ، چنین نظری نداشت. بازی در آن صحنه ، برابر بود و این پنالتی اگر درست بوده باشد ، می توانست نتیجه و سرنوشت بازی را به کلی عوض کند.
 
بعد از بازی نوذر رودنیل ، کارشناس داوری این صحنه را پنالتی دانست اما او تنها کسی نبود که این نظر را داشت. نوید مظفری ، کارشناس داوری برنامه شب های فوتبالی هم دقیقا نظرش این بود که مگویان با دست و پا قاضی را شارژ کرده و کارش پنالتی بوده است. تقریبا این همان نظری بود که مزدک میرزایی هم در حین گزارش بازی به آن اشاره کرد.
 
بعد از بازی و انعکاس این اخبار رسانه های مجازی پرسپولیسی انتقاد از استقلال را شروع کردند و با واکاوی پیشینه اشتباهات زرگر در بازی های استقلال ، مدام سعی در این داشتند که القا کنند استقلال یک امتیازش را از اشتباه داوری بدست آورده است. جنگ روانی بین استقلال و پرسپولیس و کری های شان این فصل خیلی زودتر از همیشه آغاز شده است.

کد خبر:9402
  ۷  
آی اسپورت
2016-07-26 10:10:15
نظر دهید
۷ نظر
-
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۳۵
القا کنند؟! این دیگه القا کردن داره؟ معلومه دیگه. یه عمر داد می زدیم قهرمانی علیه ما داوری می کنه هیچکس گوش نداد. تا اینکه گندش دراومد و بوشو همه جا گرفت. اون موقع هم القا می کردیم حتما!!!!!!!!!
-
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۵۴
سعی کردن؟ ألقا کردن؟ رسانه های پرسپولیسی؟؟ شما سعی دارید چی رو ألقا کنید؟ مگه شک دارین اون پنالتی اخراج سرنوشت بازی عوض می کرد
یاد داشت می کنیم کمیته داوران ١ امتیاز کسب کرد از هفته اوا لیگ
محمد
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۵۵
اقای زرگر پارسال 4 یا 5 بار داور بازی های استقلال بود. کدوم داور اینقدر برای یک تیم داوری می کنه؟. اگه کمتر برای بازی های استقلال بذارنش کمتر هم مشکل پیش میاد
علیرضا
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۰
آقا چرا جو میدین.مظفری که دیشب گفت پنالتی نبود
داورابی
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۳
داور با نگرفتن پنالت از کت نفتها رفت بالا
قلی سینز و بانو منصوره
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۸
بابا جو ندید، در مقایسه با بازی فصل پیش کیسه و راه آهن کاری نکرد که بنده خدا...
بابای برزو
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۹
لعنت به مافیای کیسه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر