فهرست
سکوت عقیلی شکست؛ ویسی یک بار هم با من تماس نگرفت
سکوت عقیلی شکست؛ ویسی یک بار هم با من تماس نگرفت

سکوت عقیلی شکست؛ ویسی یک بار هم با من تماس نگرفت

آی اسپورت - روز گذشته عبدالله ویسی سرمربی سپاهان در نشست خبری پیش از بازی تیمش با پدیده درباره هادی عقیلی توضیحاتی داد. او گفت: «ما قراردادها را از نظر مالی حدود ۶۰ درصد پایین آورده‌ایم و پیش از شروع تمرینات لیستی از سوی باشگاه در تیم نبودند. بودجه ما کمتر از نصف شده و تیم ما حدود ۷ سال رده سنی خود را کمتر کرده است. به همین دلیل مسئله عادی عقیلی به باشگاه ارتباط دارد و به طور قطع عقیلی با توجه به مبلغ قراردادش در لیست ما نیست.»
 
این حرف‌ها اما به گوش عقیلی رسید و واکنش او را به دنبال داشت. مدافع با سابقه سپاهان در این باره گفت:« من در تاریخ سوم خرداد قبل از اینکه عبدالله ویسی به سپاهان بیاید با باقریان مدیرعامل باشگاه جلسه داشتم و در مورد تخفیف دادن قرارداد فصل گذشته و فصلی که تازه شروع شده است، صحبت کردیم. بحث تخفیف قرارداد موضوعی بود که از سوی باشگاه مطرح شد و من هم حاضر بودم که برای قرارداد سال قبل و فصل جدیدم تخفیف بدهم. متأسفانه عبدالله ویسی و باشگاه چندین بار این بحث را مطرح کردند که من در لیست هستم یا نیستم و حرف‌های آنها ضد و نقیض بود. حالا متوجه می‌شوم که هر دو واقعیت را نمی‌گویند و شفاف صحبت نکردند. هدف آنها قرار دادن من مقابل هواداران سپاهان است. از طرفی عبدالله ویسی حتی یک‌بار هم با من تماس نگرفت تا یک دقیقه صحبت کند و این درحالی است که او با بازیکنان دیگر صحبت کرده بود. آقای ویسی، آقای باقریان و هواداران محترم سپاهان؛ من همین‌جا اعلام می‌کنم که می‌خواهم قرارداد سفید امضا کنم. آقای باقریان و آقای ویسی آیا باز هم بهانه‌ای برای فرافکنی دارید؟»
 
عقیلی درباره اینکه بالاخره تکلیفش چه خواهد شد گفت:« تیم‌ها نمی‌توانند صبر کنند تا من بازیکن آزاد شوم. من پنج پیشنهاد داشتم، ولی همه آنها یکی یکی از دست رفت چون سپاهان تکلیف مرا روشن نکرد و کاری هم از دستم ساخته نبود. من در سال‌های گذشته در مورد مبلغ قرارداد به باشگاه تخفیف دادم و در این زمینه مدیری مثل رحیمی می‌تواند شهادت بدهد. سالی که از فوتبال قطر به ایران برگشتم می‌توانستم با شرایط خیلی بهتر به تیم‌های دیگر بروم، اما سپاهان را انتخاب کردم.»
 
کد خبر:9402
  ۲  
آی اسپورت
2016-07-26 11:00:29
نظر دهید

۲ نظر
فرشید
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۶
من بعنوان یه هوادار سپاهان همه حق را به عقیلی میدم ... واقعا غیر قابل درکه این رفتاری که با کاپیتانمون میشه
-
سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۳۵
عقیلی برگردون به تیم آقای ویسی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر