فهرست
ادعای سایت ازبکستانی؛ لوبانف به پاختاکور برمی‌گردد
ادعای سایت ازبکستانی؛ لوبانف به پاختاکور برمی‌گردد

ادعای سایت ازبکستانی؛ لوبانف به پاختاکور برمی‌گردد

آی اسپورت - سایت اخبار ازبکستان از بازگشت الکساندر لوبانوف، دروازه‌بان فعلی پرسپولیس به تیم پاختاکور خبر داد. این سایت در گزارشش در این باره نوشت: الکساندر لوبانوف، دروازه‌بان تیم ملی ازبکستان به خانه باز می‌گردد. لوبانوف که از آغاز سال ۲۰۱۶ میلادی با عقد قراردادی به تیم پرسپولیس پیوسته بود، توانست با این تیم به مقام نایب قهرمانی لیگ برتر ایران برسد.»

سایت اخبار ازبکستان در پایان این خبر مدعی شده است که الکساندر لوبانوف از نیم‌فصل دوم لیگ حرفه‌ای این کشور در ترکیب تیم پاختاکور به میدان خواهد رفت.

تیم پاختاکور در پایان نیم‌فصل اول لیگ حرفه‌ای ازبکستان با ۲۷ امتیاز در رده پنجم جدول رده‌بندی قرار گرفت و این نتیجه باعث شد تا مسئولان این باشگاه برای تقویت خط دروازه‌شان از لوبانوف بخواهند که به تیم سابقش بازگردد.

از همین رو لوبانف صبح امروز (سه‌شنبه) اردوی تیمش در هتل ارم را ترک کرد و راهی باشگاه پرسپولیس شد. گفته می‌شود این دروازه‌بان ازبکستانی به‌دنبال راهی برای جدایی از جمع سرخپوشان و بازگشت به پاختاکور است. لوبانف خوب می‌داند در صورت ماندن در پرسپولیس و نیمکت‌نشینی در این تیم جایگاه ثابتش را در تیم ملی ازبکستان از دست خواهد داد. باید دید باشگاه پرسپولیس حاضر می‌شود به این دروازه‌بان رضایت‌نامه دهد یا نه.منبع: تسنیم
     
آی اسپورت
2016-07-26 11:15:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر